Kryoterapie

Odstraňování znamének

Vyšetření kožních stěrů

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Poliklinika AGEL Olomouc

Lékařka oboru dermatovenerologie, zabývající se celým spektrem kožních onemocnění. Je specialistkou na práci s korektivními a cévními lasery. V letech...

Umístění: Poliklinika AGEL Olomouc Jiný

S paní doktorkou mám bohužel špatnou zkušenost. Výraznou rosaceu v tváří mi léčila kortikoidy a když jsem od ní odcházel, tak jsem měl tváře červené, že jsem nemohl ani ven. Když jsem ji řekl, že v příbalovém letáku je kontraindikace, tak mi řekla, ať se léčím sám. Odstraňování bradavic? Středověký zážitek. Jinak je paní doktorka arogantní. Proto jsem udělal změnu a nyní chodím k nové paní doktorce, kde mě odstraňování bradavic nijak nebolelo a cítím se u ni velice dobře.

Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. dermatologické konzultace

Nepříjemná, arogantní, chová se nadřazeně. Každá návštěva je velmi nepříjemný zážitek.

Umístění: Poliklinika AGEL Olomouc Jiný

Má velmi dlouhé objednací lhůty, paní doktorka se chovala nadřazeně a lehce arogantně, když vám sleze kůže a nemůžete si ani umýt ruce ani utřít....a objedná vás až za 2 týdny, tak je to dlouho, přitom kdykoliv tam přijdu, ordinace i čekárna je prázdná a stejně vás nevezme, někdy se nedá v ord.hod. ani dovolat. Co mě nejvíc zklamalo, že MUDr. neposkytla dostatek informací, jak dál pečovat o kůži, aby nezůstaly škaredé jizvy, ani žádná kontrola, že by byla snaha mrknout, jak to vypadá...jsem moc zklamaná.
Co je trochu pozitivní - veselá sestra.

Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. odstraňování znamének

Skvělý přístup, úžasný lék.výkon a lidský přístup.
Paní doktorka při výkonu komentovala postup, ptala se na mé pocity, reagovala velmi profesionálně.

X

1 / 1
K paní doktorce chodíme (chodily jsme) s dcerou docela dlouho. Většinou jsme se v ordinaci nezdržely déle jak 10 minut. Nevzpomínám si, že by problém, který jsme kdy měly, nebyl vyřešen. Bohužel paní doktorka má dlouhé lhůty k objednání. Dcera má nyní na obličeji šílenou svědivou vyrážku, která vypadá jako akné, ale není to klasické akné. Objednaná je až v listopadu. Paní doktorka má vyvěšené ordinační hodiny na stránkách polikliniky. Nikde není napsáno, že podmínkou k přijetí je objednání. Ve čtvrtek ordinační hodiny i odpoledne 12:30-13:30 h. Dcera už byla nešťastná, tak jsem jí tam první týden v říjnu hnala, že ji paní doktorka jako akutní případ snad vezme. Bohužel se tak nestalo. V čekárně nikdo nebyl. V ordinaci také ne. Dcera čekala do 13:15h kdy doktorka se sestrou přišly. Chování bylo více než překvapivé. Lékařka dceru poslala pryč, že není objednaná s tím, že to není životně důležité. Říct mladému člověku v takové situaci, že to není životně důležité,…už to je špatné, nehledě na to že to fakt akutní problém byl. Žádný jiný pacient paní doktorku nezdržoval. Takže nebyl důvod v ordinační době nevzít pacienta. Dcera z toho byla samozřejmě v šoku. A já také..…hned mi to běžela říct. Nebudu to dál rozvádět…. Ještě chvíli to vydržela, ale pak už navštívila jinou lékařku, která ji ochotně vzala. Diagnóza – akutní zánět kůže. Tři masti a antibiotika na měsíc a půl. Nevím, jestli léčba dopadne dobře. Nechci ale ani domyslet, v jakém stavu by byla, kdyby čekala do listopadu. A nedokážu si představit, v jakém stavu musí člověk přijít, aby byl v této ordinaci přijat.

S paní doktorkou jsem velice spokojený, hned při prvním setkání byla velice vstřícná a milá a dokázala mi ihned pomoci. Trpím atopickým ekzémem již od dětství a nikdo si s tím nevěděl rady až do teď. :)

Paní doktorku mohu jen doporučit všem. Delší dubu jsem se trápil s ekzémem v podpaží a nyní po několika návštěvách u paní doktorky jsem konečně pocítil výrazné zlepšení. Je to úleva :o)))).

Paní doktorka je odborník na svém místě . Předtím jsme se trápili s problémem přes dva roky, po příchodu k ní, bylo během měsíce po problému. Je milá, chápavá, vždy vstřícná, ale hlavně své práci rozumí.

Paní doktorka je mistr ve svém oboru!Opravdu doporučuji všem co mají nějaký problém.Mě už mnohokrát pomohla a to na výbornou!Je milá vstřícná ráda poradí a zkonzultuje daný problém.
Petra

C

Lidský a úžasně vstřícný přístup k problému. Je vidět odborník každým coulem a obdivuji její přehled co se týče všech nových metod léčby. Byla připravená mě přijmout kdykoli i mimo pracovní dobu včetně víkendu.