Blanka Čermáková

60200 Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Na můj druhý porod vzpomínám moc ráda. Blanka mi pomohla přivézt na svět zdravého, krásného chlapečka. Byla mi opravdovou psychickou oporou a zkušenou rádkyní. Moc si přeji ji mít i u třetího porodu. Je zkrátka báječná :)

• velmi dobrý

Milé budoucí maminky, pokud se rozhodujete zda a kam jít do předporodního kurzu, tak vám mohu Agenturu Větrník v čele s Blankou Čermákovou jen doporučit. Pro mě to bylo nejlepší rozhodnutí. Před porodem jsem absolvovala několikatýdenní přípravný kurz na porod, kojení a péči o miminko. V kurzu vás připraví nejen teoreticky na porod a první období po něm, ale díky praktickým cvikům a technikám jste i tělesně připravené na porod samotný. V kurzu panovala vždy profesionální přitom nesmírně přátelská a pohodová atmosféra. Díky tomu jsem se také rozhodla vzít si Blanku k porodu samotnému. Výhodou je, že máte u sebe člověka, kterému můžete maximálně věřit a který se bude starat jen o vás. Díky tomu jsme prožili všichni tři (i s manželem) bezproblémový porod a věřím, že kdybychom tam Blanku neměli, že to tak dopadnout nemuselo. Blance patří naše obrovské díky!!!

• velmi dobrý

K Blance jsem zacala chodit na doporuceni na predporodni kurz a jeji pristup, perfektni vedeni, schopnost predat cloveku svuj klid, vynikajici odborne znalosti me dovedly k tomu ze s Blankou i porodim. Predporodni kurz pripravi budouci maminky temer na vse (zbytek se lze doptat vzdy na telefomu), nedozví se zde jen hola fakta, ale i zkusenosti z dlouholete praxe. Porod uz je jen tresinkou na dortu, vse je dopredu dohodnute, Blanka vi co ma s danou rodickou delat, jaky k ni zvolit pristup a dokaze dodat silu vse zvladnout. I po porodu je k dispozici, pomuze s kojenim, je na telefonu, kdyz si maminka neni uplne jista a uklidni a pomuze kdyz je poreba. Vsem doporucuji! Blanka je v obdobi tehotenstvi, u porodu i po nem naprosty poklad k nezhaplaceni...

• velmi dobrý

I já jsme měla to štestí, že jsem potkala Blanku. Chodila jsem k ní na přípravný kurz a můžu potvrdit zkušenosti maminek, které jsou uvedeny výše. Díky ní byl můj porod takový, jaký jsme si ho v skrytu duše vysnila, pohodový, bez strachu, tišících prostředků a jsem přesvědčená o tom, že naše dítě je tak klidné a pohodové právě kvůli bezproblémovému příchodu na svět. Blanka je profesionál, dokáže maminku povzbudit, když je potřeba a celou dobu pečlivě hlídá ozvy miminka. Její psychická podpora vás uklidní a víte, že to zvládnete. Mít Blanku u porodu bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě. Velmi mi pomohla i v šestinedělí, kdy jsem neustále zápasila s kojením, dala mi i řadu praktických rad souvisejících s pečí o miminko. Všechny jsem využila a bezproblémově fungují. Všem maminkám bych přála mít Blanku u porodu. Renata Lexová

• velmi dobrý

Velmi profesionalne vedene kurzy a prijemne porodni asistentky, ktere kurzy vedou. Blanka je opravdu clovek na svem miste.

• velmi dobrý

K Blance jsem začala chodit na těhotenské cvičení a předporodní kurz. Informace, které jsem se tam dozvěděla nebyly jen pouhá fakta, která si člověk přečte v knížce nebo na internetu, ale spíš praktické rady a osobní zkušenosti z praxe. Navíc, Blanka byla neuvěřitelně ochotná a působila na mě velmi uklidňujícím dojmem. Vzhledem k tomu, že jsem vždy měla z porodu lehce panický strach a mám obecnou nedůvěru v nemocniční personál, věděla jsem, že bych v porodnici chtěla někoho, koho dopředu znám a o kom budu vědět, že se mi bude plně věnovat. Obrátila jsem se proto na Blanku a probrala s ní mé představy o porodu. Při porodu jsem byla strašně vděčná za Blančinu přítomnost. Pomáhala mi najít nejpohodlnější polohu, prodýchávala se mnou kontrakce, ulevovala mi od bolestí teplou sprchou a masáží zad. Ve finále mě pak motivovalo, když mi říkala, že mi to jde, a že málá už bude brzy na světě. Zpětně jsem velmi ocenila, že mě celou dobu něčím zaměstnávala a já si tudíž vůbec nevzpoměla na epidurál a zvládla to celé bez tišících prostředků. Po celou dobu porodu jsem byla klidná, protože jsem měla pocit, že Blance mohu důvěřovat a že všechno, co dělá, je proto, aby mi pomohla. Nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale můj porod byl pro mě i mého muže jedinečným zážitkem a jsem přesvědčená, že z velké části hlavně kvůli Blance. Blanko, moc děkujeme! Eva, Michal a Elenka Bajerovi

• velmi dobrý

Blanka je vynikající odborník! Chodila jsem k ní před čtyřmi lety do dlouhodobého předporodního kurzu, když jsem čekala dceru. Blančin pohodový přístup vždycky rozptýlil naše obavy. Porod proběhl ač indukovaný vcelku dobře, ale s pocitem, že šlo o nemocniční záležitost a že jsem neměla průběh moc ve svých rukou. Proto jsem si chtěla zažít jednak přirozený porod a chtěla jsem, aby na něj dohlédl někdo, komu věřím a je z oboru. S Blankou jsem ke konci těhotenství řešila, jak můj stav probíhá, což mi moc pomáhalo. Při porodu se jen potvrdilo, že jsem se skutečně rozhodla dobře, když jsem Blanku chtěla mít u sebe. Už její samotný příchod na porodní sál, s úsměvem a pohodou mě uklidnil. V celém průběhu přesně věděla, co mi kdy má říct a jak mě motivovat. Když jsem zmatkovala, ujistila mě, že bolest, kterou cítím je vpořádku a má to zrovna takhle vypadat, průběžně mi všechno vysvětlovala, motivovala mě tím, kdy očekává konec porodu, ... U porodu jsem to byla já, kdo se rozhodoval, které zásahy budou následovat. A nebyla to nahodilá rozhodnutí laika. Blanka mi vždycky vše dopodrobna popsala, vysvětlila klady a zápory. Narodil se nám syn o váze 4,37 kg a jsem přesvědčená, že Blanka má velký podíl na tom, že to proběhlo hladce a bez komplikací. Všem kamarádkám, které za poslední půlrok čekaly dítě, jsem ji doporučila a dvě, které jejích služeb využily, byly spokojené (jedna rodila koncem pánevním). Rozhodně doporučuji všem! Pokud budu znovu rodit, tak, doufám, jen s Blankou :-) U Blanky se pojí její osobnostní klady (rozvaha, optimismus) s odbornými znalostmi a dlouhodobými zkušenostmi. Blani, pokud to čteš, přeju Ti, ať máš v práci pořád tolik energie a v osobním životě hodně zdraví a spokojenosti! Věra Suchánková

• velmi dobrý

Blanku jsem mela u druheho porodu.Muj prvni porod skoncil cisarskym rezem po vic jak hodine tlaceni a proto jsem se druheho porodu bala. Blanka mne dokazala uklidnit a provest koncem tehotenstvi i porodem, takze se nam v lednu narodila krasna holcicka. Pokud budu jeste rodit, doufam, ze Blanka bude jeste vykonavat tuto praci.

• velmi dobrý

Absolvovali jsme s manželem přeporodní kurz v Agentuře Větrník, stejně jako kurz péče o novorozence. Oba kurzy byly výborně připravené, Blanka Čermáková i ostatní lektorky velmi milé a profesionální. Ocenila jsem mimo jiné množství praktických informací týkajících se situace v konkrétních porodnicích (3 brněnské a Vyškov) a také citlivý přístup k budoucím tatínkům - manžel k porodu původně nechtěl, ale po přednášce věnované roli doprovázející osoby u porodu změnil názor.

• velmi dobrý

Pani Cermakova ako aj pani Tomicka z Agentury Vetrnik mi pomohli zodpovedat otazky ohladom porodu a nasledne aj pri problemoch s kojenim. Vrelo odporucam vyuzit ich sluzieb. Napriek vytazenosti su stale ochotne poskytnut okamzitu pomoc a zodpovedat vam vsetky otazky. Sona Voldanova

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.