Běžný termín

7 000 Kč

5 500 Kč

Od 800 Kč

Zubní ordinace Dentica Beauty

Na práci zubaře mne mimo jiné láká skutečnost, že mohu pacientovi téměř vždy okamžitě pomoci nebo splnit jeho představy a zanechat za sebou funkční a ...

• zubní lékař - stomatolog

Je prostě skvělá. Trhala mi zub a ještě jsme se u toho zasmáli. Jo a byl tam super asistent... Děkuji ještě jednou.

Paní doktorka je velice milá, snaziva a opravdový profesionál. Z posledního působiště na Proseku se někam ztratila, nemohu na ni najít kontakt. Pokud ho někdo ví, ať se se mnou o něj podělí. Dekuji

Paní zubařka je skutečný odborník. Zachránila mi zub (resp. to, co mi z něj zbylo), který mi má předchozí zubařka "zmršila". Prostředí ordinace bylo velice příjemné, personál úžasný. Během zákroku, který trval téměř hodinu, jsem nepocítila žádnou bolest ani nekomfort. Tohoto zubního lékaře rozhodně doporučuji.

Miss Svobodova was an excellent dentist. English isn't her strongest suit, but she tries. Though her accommodating and empathetic demeanour makes up for the lack thereof. She did a superb job on cleaning my teeth, unfortunately during the procedure I got minor chip on one of my front teeth that has had some root canal. Fortunately, it's quite insignificant that isn't as noticeable. I did mentioned it to her after the procedure, she didn't seem to notice a difference, though she was agreeable and didn't make the situation difficult. I was a bit annoyed about it. But as I mentioned before, is quite small the chip. Therefore, I can live with it. Overall I'm satisfied with the dental cleaning and my teeth look a bit whiter. Thank you very much for the great job!

Paní doktorka je milá, veľmi pečlivá, no hlavne profesionálna. Po skončení štúdia som si hľadala zubného lekára a nemohla som si vybrať lepšie. Spravovala mi zub, ktorý moja predhádzajúca lekárka veľmi zanedbala. Na preventívnej prehliadke mi vysvetlila, čo ma čaká, ako sa táto situácia bude riešiť a koľko ma to bude stáť. Ak hľadáte zubného lekára v Prahe je tá najlepšia voľba :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi laskavá, pečlivá, prostředí ordinace útulné. I návštěva zubaře dokáže potěšit..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemam rad zubarov lebo som mal zle skusenosti, ale tu asi budem chodit s radostou. Okrem milej pani zubarky a jej sestry, tak ten pristup, ktory som nezazil v minulosti, ma presvedcil, ze chcem chodit prave sem. Stres zo zubara je teraz hlavne minimalny vdaka prijemnemu sposobu prace pani doktorky. Dakujem :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám za sebou první návštěvu a jsem obrovsky spokojen. Paní doktorka je velmi milá, ochotná a svou práci provádí precizně. Nemám co vytknout :)

Dentální hygiena s airflow proběhla výborně. S výsledkem jsem velmi spokojený. Paní doktorku doporučuji.

Prevlada spokojenost. Zaregistrovali jsme se u pani doktorky i s pritelkyni, Pri prvni navsteve probehla preventivni prohlidka. Pri dalsi navsteve jsme si jiz nechali vymenit strasi amalgamove plomby za bile a vse probehlo hlavne bezbolestne :). Vrele doporucuji.