Antonín Rufer, zubař Nymburk
Zubař MUDr.

Antonín Rufer

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 23 listopadu 2009

• 10 července 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Velice schopný zubař, jsem s ním velice spokojená a celá moje rodina také.

• 18 června 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Vlídný přístup, vysoká odbornost,technická zručnost.Veškerá ošetření 100% !

• 18 listopadu 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor má skvělý přístup k nám, pacientům. Uvědomuje si, že nikdo nechodí k zubařům s nadšením, ale většinou až vznikne problém. Poradí, nikdy nemám pocit, že jej obtěžuji. Mám k němu maximální důvěru. Snaží se špatný zub do poslední chvíle vyléčit a zachránit i když požaduji jeho vytržení. Asi ví, proč to dělá. Je zkušený a vždycky mi pomohl. Jsem rád, že existuje možnost se vyjádřit k hodnocení doktorů a velice děkuji za tento server. Věřím, že pomáhá zlepšit zdravotnickou péči. Někteří doktoři skutečně hřeší na to, že je pacient nutně potřebuje a chovají se arogantně. Nedivím se, že takovým se nelíbí, když si pacienti mají možnost říci pravdu a zveřejnit nepříjemné zkušenosti. Doktoři, kteří se chovají za každých okolností vstřícně, jako pan doktor Rufer se ale nemají čeho bát, naopak jim zveřejnění zkušeností, nás pacientů, může prospět.

• 6 listopadu 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

Já musim říct,že mám velký problém zajít si k zubaři.Bojím se ho jako čert kříže a s panem Ruferem jsem nad míru spokojená já i celá má rodina!Má s námi opravdu velkou trpělivost.Co se týče prvního sem vloženého článku,musím nesouhlasit!!!je opravdu vidět,že paní k panu doktoru nechodila,jinak by totiž věděla že to co píše není pravda.Já k němu chodím od svých 6-ti let,chodí k němu moje babička,maminka s rodinou a dokonce k němu chodí i mé děti-copak bych jako matka měla posílat děti k nějakému tyranovi?????? Pane doktore,doufám,že stomatologem budete ještě hodně dlouho,protože já jsem se zařekla že k nikomu jinému než k vám v životě nepůjdu. S pozdravem T.M.

• 17 září 2008

Hodnocení: Velmi slabý

Na úvod musím říct, že mé zkušenosti jsou z druhé ruky. K panu doktorovi chodilo několik členů naší rodiny (a jeden stále chodí), tudíž mohu komentovat to, v jakém se vraceli stavu a jaká je filozofie pana doktora. Pan doktor se příliš nevěnuje věcem jako prevence a dentální hygiena. Jeho styl je taková "stará škola". Problémům se věnuje až když přijdou. Tedy alespoň některým. Třeba počínající paradontózu neřeší vůbec - ani sám, ani odesláním ke specialistovi nebo k hygienistce. Taky se moc nekamarádí s anestezii. Při extrakcích injekci dostanete, ale na ostatní výkony s ní moc nepočítejte. Když si o ní řeknete, většinou se dozvíte, že "to bude jenom chvilička, to ani nemá cenu". Rozhodně nic pro úzkostlivější pacienty, nebo někoho, kdo očekává bezbolestné ošetření. Kvalita zhotovených prací mi nepřísluší hodnotit. Co se týká jednání, pan doktor býval drsnější, teď se to prý zlepšilo. Příjemnou stránkou je cena. Dost udělá na pojišťovnu a když se něco doplácí, většinou to nejsou žádné závratné částky. Je ovšem otázkou zda je to výhodné i dlouhodobě a zda to stojí za to. Pokud by o něm někdo třeba z důvodu finanční nouze či jiných důvodů uvažoval, doporučovala bych zároveň minimálně zvážit návštěvu nějaké dentální hygienistky. Ušetří to spoustu problémů, kterým se dá předejít a výdaje za budoucí protetické práce.

• 17 září 2008

Hodnocení: Velmi slabý

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Zobrazit podobné lékaře: Miroslava Badíková - zubař

Umístění