MUDr.

Okružní 2160
    28802, Nymburk, středočeský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Soukromá zubní ordinace

Letců R.A.F. budova ZŠ 1989
    28802, Nymburk, středočeský

Přidat názor

Je supr

• velmi dobrý

Velice schopný zubař, jsem s ním velice spokojená a celá moje rodina také.

• velmi dobrý

Vlídný přístup, vysoká odbornost,technická zručnost.Veškerá ošetření 100% !

• velmi dobrý

Pan doktor má skvělý přístup k nám, pacientům. Uvědomuje si, že nikdo nechodí k zubařům s nadšením, ale většinou až vznikne problém. Poradí, nikdy nemám pocit, že jej obtěžuji. Mám k němu maximální důvěru. Snaží se špatný zub do poslední chvíle vyléčit a zachránit i když požaduji jeho vytržení. Asi ví, proč to dělá. Je zkušený a vždycky mi pomohl. Jsem rád, že existuje možnost se vyjádřit k hodnocení doktorů a velice děkuji za tento server. Věřím, že pomáhá zlepšit zdravotnickou péči. Někteří doktoři skutečně hřeší na to, že je pacient nutně potřebuje a chovají se arogantně. Nedivím se, že takovým se nelíbí, když si pacienti mají možnost říci pravdu a zveřejnit nepříjemné zkušenosti. Doktoři, kteří se chovají za každých okolností vstřícně, jako pan doktor Rufer se ale nemají čeho bát, naopak jim zveřejnění zkušeností, nás pacientů, může prospět.

• velmi dobrý

Já musim říct,že mám velký problém zajít si k zubaři.Bojím se ho jako čert kříže a s panem Ruferem jsem nad míru spokojená já i celá má rodina!Má s námi opravdu velkou trpělivost.Co se týče prvního sem vloženého článku,musím nesouhlasit!!!je opravdu vidět,že paní k panu doktoru nechodila,jinak by totiž věděla že to co píše není pravda.Já k němu chodím od svých 6-ti let,chodí k němu moje babička,maminka s rodinou a dokonce k němu chodí i mé děti-copak bych jako matka měla posílat děti k nějakému tyranovi?????? Pane doktore,doufám,že stomatologem budete ještě hodně dlouho,protože já jsem se zařekla že k nikomu jinému než k vám v životě nepůjdu. S pozdravem T.M.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Miroslava Badíková - zubař