Soukromá zubní ordinace

Soukromá zubní ordinace
Letců R.A.F. budova ZŠ 1989, Nymburk

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Je supr

Velice schopný zubař, jsem s ním velice spokojená a celá moje rodina také.

Vlídný přístup, vysoká odbornost,technická zručnost.Veškerá ošetření 100% !

Pan doktor má skvělý přístup k nám, pacientům. Uvědomuje si, že nikdo nechodí k zubařům s nadšením, ale většinou až vznikne problém. Poradí, nikdy nemám pocit, že jej obtěžuji. Mám k němu maximální důvěru. Snaží se špatný zub do poslední chvíle vyléčit a zachránit i když požaduji jeho vytržení. Asi ví, proč to dělá. Je zkušený a vždycky mi pomohl. Jsem rád, že existuje možnost se vyjádřit k hodnocení doktorů a velice děkuji za tento server. Věřím, že pomáhá zlepšit zdravotnickou péči. Někteří doktoři skutečně hřeší na to, že je pacient nutně potřebuje a chovají se arogantně. Nedivím se, že takovým se nelíbí, když si pacienti mají možnost říci pravdu a zveřejnit nepříjemné zkušenosti. Doktoři, kteří se chovají za každých okolností vstřícně, jako pan doktor Rufer se ale nemají čeho bát, naopak jim zveřejnění zkušeností, nás pacientů, může prospět.

Já musim říct,že mám velký problém zajít si k zubaři.Bojím se ho jako čert kříže a s panem Ruferem jsem nad míru spokojená já i celá má rodina!Má s námi opravdu velkou trpělivost.Co se týče prvního sem vloženého článku,musím nesouhlasit!!!je opravdu vidět,že paní k panu doktoru nechodila,jinak by totiž věděla že to co píše není pravda.Já k němu chodím od svých 6-ti let,chodí k němu moje babička,maminka s rodinou a dokonce k němu chodí i mé děti-copak bych jako matka měla posílat děti k nějakému tyranovi??

Pane doktore,doufám,že stomatologem budete ještě hodně dlouho,protože já jsem se zařekla že k nikomu jinému než k vám v životě nepůjdu.
S pozdravem T.M.