Soukromá gastroenterologická ambulance
Ponávka 2, Brno

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance Jiný

Pan doktor i sestry mají velmi lidský přístup, před vyšetřením i po něm proběhne vysvětlující rozhovor. Kolonoskopie se provádí pod injekčně podanými sedativy.

Ordinace je v centru Brna, dobře přístupná, kousek od zastávky MHD, blízko je také parkoviště.

Jediným negativem může být delší čekací doba, kterou ale nelze moc ovlivnit, protože vyšetření pacienta se přirozeně může protáhnout.

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance Jiný

Chodím k panu doktorovi již 27 let a mohu jednoznačně říct: Výtečný lékař s obrovskou profesionální erudicí a citlivým přístupem k pacientům.

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance Jiný

Kolonoskopie po premedikaci zcela nebolestivá, přístup lékaře i sestry profesionální a přátelský. Před i po vyšetření rozhovor a podrobné vysvětlení.

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance Jiný

Mel jsem kolonoskopie. Četl jsem názory pacientů a trochu jsem se bál. Ale všechno ptobehlo dobře. Nějaký bolest určitě cítíš. Toje normálně. Ale ne řekl bych bylo něco velmi extra. Myslím že toje individuální počet. Pan doktor a sestřička jsou velmi laškovné. Byl jsem spokojen všem. Děkuji pane doktore a asistence.

Umístění: Soukromá gastroenterologická ambulance Jiný

Absolvoval jsem tu gastroskopii a s tím, že jde o docela obávané vyšetření, jsem si hodně vybíral. Volný termín se naskytl až za více než dva měsíce, ale s tím jsem počítal a samotná návštěva byla nad očekávání fajn. Hezká, skoro útulná ordinace, milý pan doktor i sestra, profesionálně vedené vyšetření, zájem o pacienta. Pořád jsem si říkal, kdy to začne být opravdu nepříjemné, ale za pár minut bylo bez velkého boje hotovo. Rozhodně doporučuji :)

Chodím k panu doktorovi již 4 roky a jsem s ním velmi spokojená. Předtím jsem zažila i jiné doktory v Brně, kteří se nedají kvalitou ani přístupem srovnat. Čekací doba je někdy delší, ale stojí to opravdu za to.
Pan doktor je velmi empatický, dokáže se vcítit do situace a mít osobní přístup. Snaží se mě vždy podpořit i po psychické stránce a říká, že to spolu zvládneme. :) Doporučuji všem.

Nechapem negatívne názory na pána Doktora. Chodím k nemu už 4 rok a som s ním veľmi spokojná. Je ľudský, dokáže všetko vysvetliť s trpezlivosťou, je empatický. Vždy, keď vstúpim do jeho ambulancie, ma privíta s úsmevom. Je veľmi ohľaduplný. Je to prvý gastroenterolog, s ktorým som spokojná. Nevadí mi, že niekedy čakacia doba sa predlží aj napriek tomu, že som objednaná na určitú hodinu. Je to všade pri každom lekárovi. Vrelo odporúčam každému, kto hľada gastroenterológa a nevie, kde ísť. Pán doktor je odborník. Aj zdravotné sestričky sú v pohode. Zuzana Barčáková

Hledám a hledám recenze na tohoto doktora.... dnes jsem domů došla tak naštvaná jak už dlouho ne. První návštěva v pohodě, dnes jsem si ale připadla jak v Alenčině vidění. Nemluvě o čekacích dobách, přesto, že je člověk obědnán. Sestry mi špatně objědenaly výsledky krve, přesto že je tedy neviděl, kritizoval, nadával urážel mně jako kdybych nevím co spáchala. Dokoance si bral do pusy i rodnné příslušníky, o kterých neví vůbec nic a nemají se mnou nic společného. Takové vyhrožování nemám zapotřebí, navíc když bylo nepodložené - já čekala dobré krevní výsledky. On mně nevím proč jen kritizoval, navíc se na mně ani nepodíval - ani okem ne (natož hmatem - přesto že ve zprávě byl opak), nic nevysvětlil ani z toho krevního obrazu co částečně přišel - když jsem se ptala, odbyl mně a cosi huhlal. Tak nevím. Nakonec mi pohlrozil, že mně přestane "léčit" - nevím v čem to léčení mělo kdy spočívat. Tak jsem se s ním v duchu už rozloučila, pač já se nechci už stýkat s ním. řekla jsem to taky před celu čekárnou když jsem odcházela - pochcopitelně naštvaná. ( Čekárna huhlala na čekací dobu - ta by mně ani nevadila, kdyby doktor byl doktorem).

K panu doktorovi jsem chodila s maminkou ještě v roce 2012. Jeho přístup byl lidský, maximálně vstřícný, vše vysvětlil. Až budu sama potřebovat gastroenterologa, půjdu za ním.

Po odborné stránce mu nic vytknout nemohu, ale přístup k pacientům by mohl zlepšit. Sestřička mě objednala na ráno - a ještě mě ujistila, že budu jako 1. pacient. Ve skutečnosti už v čekárně seděli 2 pacienti, které vzal přede mnou (asi kuliši). Navíc začal ordinovat asi o 15 min. později, než by podle ordinačních hodin měl. Já jsem tak šla na řadu až o hodinu později, než jsem byla objednaná. Pan doktor ani sesřička se ani v nejmenším neobtěžovali s nějakým vysvětlením natož omluvou.....