I. P. Pavlova 17, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Doporučuji tuto lékařku! Nechápu negativní hodnocení. Příjemná, dokáže pomoci. Je to odborník s lidským přístupem.

Ale pane Petře já vám to vůbec neberu je dobře že jste s paní rádoby primářkou spokojený mimochodem mé diagnozy ta psychiatrická a epilepsie jsou dost propojené navíc není to tak ošemetné jak píšete tady rádoby lékařka mi dělala a vyhodnocovala eeg vyšetření na kterém nepoznala jádro problému a po té jsem skončil na dva dny v komatu skrz epileptický záchvat a nyní padám aniž bych to poznal do Bůh ví jak nebezpečného záchvatu má prognoza od té doby co jsem opustil kliniku se výrazně zlepšila po psychické stránce za to lítám furt po neurologiích díky tady té doktorce která není schopná poznat ani banální problém s tou dokumentací je fakt že nechtějí ji vydávat ale já se k ní dostal mně tam napsali dost zcestné informace které jsem ani neuváděl mimochodem nalézají i to co člověk nemá mimochodem odbornou literaturu čtu ale né zásadně od lékařů z té olomoucké rádoby kliniky jsou lepší psychiatři na světě než jsou oni navíc označilimně za chronického alkohlika a to zdůrazňuji že jsem 2 roky vůbec nepil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S pani primarkou jsem velmi spokojeny. Lecim s eu ni jiz od roku cca 2007. Netusim co za nemoc ma pan "stezujici si" takze stezi rici jake mel prognozy, zda predchozi lecba "nikam nevedla" nebo naopak nyni jiz bere jen dva leky protoze bez te predchozi lecby byl na tom hur. To je na psychiatrii osemetne. Kdyz mate zlomenou ruku, kazdy to vidi, ale do "duse" ne, zvlaste kdyz nekteri (a rozhodne nemluvim o panu Martinovi - neznam jej) se tomu brani. Vzhledem k tomu, z emame rok 2013 by s emohlo zdat, z ema lecba "nikam nevede", ale jsme obeznamen se svou diagnozou. Konfrontoval jsem ji i s odbornou literaturou a jsme holt odsouzen k udelu brat leky porad, akorat ted uz opravdu jen na udrzovaci urovni. Kdykoliv jsme mel nejaky dotaz, pani doktorka VZDY vysvetlila. Kdykoliv jsme prisel s nejakou namitkou, tak s emi venovala a byla velmi vstricna a mila.
Jedine ALE ktere bych mel nemiri k osobe pani doktorky, ale ke klinice jako takove ato, kdyz jsme chtel nahlednout do sve zdravotni dokumentace, tak ac na to mam narok tak s ehodne osivali... a za druhe, rozhodne neni pravda, ze dobrovolne prijdete na hospitalizaci tak muzete i dobrovolne odejit, budou vam "vyhrozovat" ze si poridi soudni prikaz a uvali na vas detencni lecbu... ikdyz, asi zalezi jakou mate diagnozu ze? :-)

Paní Ticháčková je sice příjemná,ale jako lékařka nic moc.Bohužel z její kliniky jsem si odnesl příšerný zážitek a nedej bože abych se tam v životě ještě dostal.Byly mi předepsány léky bylo jich docela hodně 5 léků a vůbec jsem se necítil dobře zdá se mi,že cpe do člověka léky,které nejsou vůbec potřeba mimnochodem byl jsem tam 5x a nikdy se mi nevedlo dobře je zajímavé,že za 5 let mi nebyla schopná tam na té klinice předepsat správné léky.Bohužel to došlo tak daleko,že když jsem tam byl naposled tak jsem měl docela dost léků a bylo to ještě horší než dříve.Nevím jestli mě neodhadly,ale ted beru jenom 2 léky a to úplně minimální dávky a to risperdal 1 mg ráno a fevarin 2x50mg denně a daří se mi tak dobře,že jsem se úplně vrátil do normálního života,ale už na to nechci vůbec zpomínat už jsem naštěstí v rukou jiné lékařky,která mi za to stojí mimochodem jak ve fakultce mě chtěli neustále vidět 1x za měsíc ted chodím k doktorce ke které chodím už jen 1x za 3 měsíce.A další věc co se mi vůbec nelíbila stěžoval jsem si na neustálou bolest hlavy,vypadával mě zrak,brněli mi ruky když jsem byl na té klinice říkal jsem to paní Ticháčkové tvrdila,že je to zhoršující se nemoc vrátil jsem se dom v březnu a odvezla mě záchranka na neurologii a zjistili mi epilepsii takže opravdu za mě nemám důvod se nechat ošetřovat od téhle doktorky.Naštěstí už jsem v rukou jiné lékařky a opravdu stojí za to.