Přijímám: dospělí

Kataraktové vyšetření +10 Více

Korekce presbyopie

Laserové operace očí

Léčba VPMD - makulární degenerace

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Oční centrum Praha, a.s.

MUDr. Andrea Janeková vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2012 absolvovala několikaměsíční stáž na Očním oddělení Univ...

• oftalmologie

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Poraněné oko

Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Maximalni spokojnost, pani doktorka Janekova pracuje precizne a profesionalne. Krome odbornosti ocenuji i lidsky pristup a prijemne prostredi. Mohu len doporucit.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Oceňuji profesionální přístup a příjemné vystupování paní doktorky při vyšetření zraku mě i měho syna, vřele doporučuji.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Plně profesionální přístup postavený na znalostních základech a příjemném vystupováním s úsměvem - dokonalý lékař! :)

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Vyšetření před oční operaci pro odstranění brýlí

Paní doktorka je špičkový profesionál, rozumí věci a navíc dokáže poradit i nad rámec běžného vyšetření. I když jsem musel na vyšetření pár dní počkat, protože přednášela na nějakém kongresu v zahraničí, rozhodně jsem toho nelitoval.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Vstupní vyšetření před laserovou operací

U paní doktorky jsem absolvovala předoperační vyšetření laserového zákroku a následnou kompletní péči. Oceňuji milý, ochotný, ale zároveň velmi profesionální přístup. Člověk se nebojí na cokoliv zeptat, vše je mu jasně a srozumitelně vysvětleno. Za mě maximální spokojenost a mohu vřele doporučit.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu s babičkou

Skvělý přístup celého personálu a odbornost paní doktorky. Dlouho jsem se v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal s tak lidským a zároveň profesionálním jednáním.

Paní doktorka je osoba na správném místě. Míla, vstřícná, všechno bylo v pořádku a odcházel jsem maximálně spokojen.

Paní doktorka je mila zajímala o zdravotní stav důkladně vyšetřila; vše vysvětlila byl jsem nadmíru spokojen mohu jen doporučit

Paní doktorka bylo pro mne velice milým překvapením. Její příjemné vystupování a ochota, se kterou mi odpovídala na mé laické otázky - vše bylo úžasné. Navštěva kliniky, kam jsem přicházel samozřejmě trochu roztřesený, se změnila v příjemný zážitek právě kvůli ní. Doporučil bych ji všem svým známým!

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, paní doktorko, chtěla bych se zeptat, jestli přijímáte nové pacienty, s trvalým bydliště v Brně – Líšni, pojišťovnou 111. Děkuji za odpověď a přeji Vám pěkný den.

Dobrý den, ano přijímám pacienty všech pojišťoven a v rámci samoplatby i pacienty nepojištěné. Můžete se objednat přes recepcní Očního Centra Praha. S pozdravem

MUDr. Andrea Janeková

Operace horních očních víček - kdo jí provádí?
Kolik stojí?

Dobrý den, operace je na našem pracovišti prováděna očním lékařem a v současné době je cena za plastickou operaci horních víček 10 500 Kč včetně vstupní konzultace.

MUDr. Andrea Janeková