Ambulance dětské neurologie s.r.o.
Pavlovova 29, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ambulance dětské neurologie s.r.o. Jiný

Pokud neuroložka, tak Andrea. Empatická, ochotná. Doporučuji svým klientkám. Všem hodně zdraví přeje Petra.

Umístění: Ambulance dětské neurologie s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím se syny. Začali jsme k ní chodit v roce 2018 kdy syn po prvním očkování hexy dostal svůj první epileptický záchvat. Vyhledávali jsme někoho kdo v oboru bude důsledný a lékaře si opravdu pečlivě vybíráme. U paní doktorky Zákoutové však od první návštěvy bylo všechno v naprostém pořádku. Léčba byla okamžitá a dokonce zůstala déle aby mému synovi mohla mimo svoje hodiny pomoci bylo to malé miminko a jsem ráda, že ho rychlou léčbou zachránila. Synovi budou brzy čtyři roky má ještě co dohánět a oproti svým vrstevníkům je pomalejší ale co je pro nás důležité je v pořádku a pod neustálým dohledem paní doktorky. V této chvíli je již bez léků za což jsme nesmírně rádi. Kvůli této zkušenosti k ní chodíme i s mladším synem a i při sebemenším náznaku něčeho špatného jedná okamžitě. Kluci k paní doktorce jezdí rádi a já jsem opravdu ráda že jí mají a mohu jí pouze a jen doporučit. K paní doktorce patří i sestřička která je také velice milá.

Ještě před rokem bych zde napsala stejně pochvalný názor jako všichni ostatní. Bohužel dnes již nemohu :-(
K paní doktorce jsme chodily s dcerou několik let, vždy proběhlo vše bez problémů, paní doktorka se vždy chovala mile a vstřícně, svým vystupováním byla vždy velmi sympatická.
Poté ovšem dcera onemocněla schizofrenii. Přesto, že jsme chodily pravidelně na kontroly a paní doktorku jsem upozorňovala na symptomy, které se u dcery projevují, nebyla schizofrenie lékařkou rozpoznána (resp. nevěnovala symptomům patřičnou pozornost a neodeslala nás na vyšetření na psychiatrii).
Vlivem tohoto prodlení se stanovením diagnózy došlo u dcery k poškození mozku, významnému snížení intelektu a dalším negativním následkům.
Konzultovala jsem situaci se dvěma renomovanými pedopsychiatry a oba mi potvrdili, že ze strany lékařky došlo k pochybení.
Je mi to líto. Jak jsem již uvedla, paní doktorka byla vždy velmi příjemná... Nicméně lékaře vyhledáváme z jiného důvodu - chceme, aby nás především léčil.
Po zanedbání léčby ze strany doktorky Zakoutové má ovšem dcera trvalé následky.
Mohu jen doufat, že se něco takového nebude opakovat u jiných dětí...

K pani Zakoutové chodíme s dcerkou přes rok a za ten rok jsem pochopila několikrát že toto byla nejlepší volba pro mé dítě. Dcera se k doktorce vždy těší, paní doktorka každý byť sebemenší úspěch ocení pochvalou jak dcery tak i mé maličkosti. Každé sebemenší trápení pro ní není rozmarem přecitlivělého rodiče ale duvod k byť jen konzultace po telefonu či minimálního kontaktu s rodičem a krátkou konzultací v ordinaci. Žádný náznak neurologického problému nevynechá a dokud si neověří jaký je skutečný stav dítěte tak horlivě po problému jde. Víc takových lékařů a na světě by bylo krásně spoušť lidí mi závidí takového odborníka který není líný číst a zkoumat nové studie.. Díky tomu je se svou odborností tam kde je.

Paní doktorku Zakoutovou navštěvujeme s dcerkou už více jak 5 let. Před návštěvou v její ordinaci jsme měli zkušenosti z jiných ambulancí a bohužel nebyly právě kladné. Hned první návštěva v ordinaci paní doktorky Zakoutové byla ,pro nás rodiče , jako z Jiříkova vidění. paní doktorka je nejenom sympatický člověk, ale z jejího vystupování a přístupu k rodičům a hlavně dětem je zřejmé, že má zkušenosti, ví na co se zeptat, dokáže rodičům dát jistotu v tom, že jejich názory a popisy vlastního dítěte je důležité a mnoho věcí dokáže a velmi jasně vysvětlí. Návštěva této ambulance je pro mne, pro mámu postiženého dítka, jako balzám na duši. Ač ne vždy člověk slyší jenom hezké, tak i to nepříjemné se dá vysvětlit a podat tak, aby se člověk nezhroutil. Moc děkuji, že k paní doktorce můžeme docházet, moc děkuji, že paní doktorka je a zůstává člověkem s velkým Č. A doplnila bych hodnocení i na zdravotní sestry, které jsme v její ordinaci zažii. Obě zdravotní sestry, které během těch 5 let u paní doktorky pracovaly, byly a jsou stejnými lidskými bytostmi, jako paní doktorka. Dámy, moc Vám všem děkujeme. Mužní

Příjemná a profesionální paní doktorka,perfektní spolupráce ,jak s dítětem tak s rodičem.Sestřička rovněž milá a vstřícná.Doporučuji a moooc děkujeme S.Bouzková.

Paní doktorka má - kromě jiných schopností - úžasný dar jednání s lidmi, jsem ráda, že ho tak výborně využívá ve prospěch svých dětských pacientů i nás rodičů. Děkuji :)

C

Pani Dr. Zakoutová )) nemam co dodat jen to žeje odbornik vynikajci . Je hodna velice a najde problem hned řeši nečeka . sem velice rada žechodim kni se synem . všechna čest a před pani dochtorkou klobouk dolu . Pani Dr. momuže vysvětli poradi a tose cenii . děkuji

Znalá věci, lidská ,milá a ochotná k tomu..vše vysvětlí,můžu volat přpi potížích,pomůže i v soc.problémech. Odborná,příjemná , vstřícná lékařka i sestra, pěkné prostředí nové ambulance. Prošla jsem spoustou ordinací neurologů i jiných odborníků ,ale s takovou vstřícností a empatií jsem se ještě nesetkala -poradí a probere odborné věci,má zájem o všechno,co se dcery týká ,prostě se tam cítím jako doma a těším se na každou další návštěvu. Nelze udělit jiné než nejlepší hodnocení. Mohu jen doporučit. Hodnotím paní doktorku jako skvělého specialistu.

W

opravdu bez komentáře, nikde jsem se zatím nesetkala s lepším doktorem ani žádnou ordinací, kde by byl lepší přístup a profesionalita! navíc paní doktorka je strašně moc hodná, vstřícná, důkladná a na děti i rodiče velice milá, a na rozdíl od jiných lékařů, nebere pacienty jako kusy na pásové lince... děkujeme že jste taková jaká jste a že lidem a dětem tak moc pomáháte... jsme vděční za to, že jsme dostali vůbec tu příležitost, být v tak dobrých rukou ;) zdravíme a také doporučujeme!