Klapkova 731/34

Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia působila 3 roky na klinickém pracovišti v Olomouci, kde se věnovala ...

Léčené nemoci

• Paradentóza

• zubní lékař - stomatolog

Ahoj všem ,
paní MUDr. Wilkovou jsem vložila a jsem jen ráda, že zde vidím stejné nazory na její profesionální a perfektní práci, jako mám i já.
Také jsem si prošla různými zubaři nežli jsem narazila na zubní lékařku.
Hned jakmile se mi zlepší moje finanční situace, zase se beze strachu a psychické újmy objednám.
Nekritizuje,pomůže, poradí jak dál a hlavně - ví si rady ve všech situacích.
Děkujeme

Paní doktorka Wilková mi spravila zuby v celé puse po autonehodě. Úplně mě zbavila strachu ze zubaře. Je opravdu moc milá a člověk se na setkání téměř těší. Pravdou je, že za každý zákrok se platí, protože tu není smlouva s pojišťovnou, nicméně i tak jsem si ráda zaplatila a jsem ráda že jsem paní zubařku našla.

Paní doktorka Wilková je dobrá lékařka,ale musíte být (především),finančně silní .
Pokud máte prachy,máte všechno co je ze strany pacienta v této ordinaci zapotřebí.Pak budete mít zuby i kdyby jste je už léta neměli.Pokud prachy nemáte,pak se pacientem ani nestanete.Pokud máte rozdělanou práci v puse,vydělávejte v jednom kuse :-)
Zdraví Vás bezbolestný,levný a účinný Listerine - Parodontal

Vždy jsem se bála návštěv zubaře..ale díky paní doktorce Wilkové je po strachu.Je to příjemná mladá ženská,s velkým smyslem pro humor ,která rozumí svému oboru.

Prijemna, vstricna mlada doktorka se skvelym pristupem - ja jsem byla specielni pripad, ktery se bal deset let a v podstate uz bych k jinemu zubnimu lekari nesla. Veskere vykony bezbolestne.