Privátní zubní lékařka
Sadová 1042, Napajedla

Umístění: Privátní zubní lékařka Jiný

Nemůžu tady napsat nic jiného, než to co zde v podstatě napsali lidé v předchozích recenzích. Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Je odborník, dokáže poradit, vyléčit, je milá, příjemná, empatická. S úsměvem na tváři a vlídným slovem se člověk cítí vždycky lépe, než s nabručeným nepříjemným výrazem. A kor u zubaře, kterého zrovna většina lidí nenavštěvuje s radostí. Spíš s obavou. Já osobně k paní zubařce chodím několik let a nemám jedinou výtku. Po narození dětí mi vzala k sobě do péče automaticky i je. A můžu říct, že starší syn si ze zubama užívá dost potíží, přesto nemá z paní doktorky strach. Jako když jsme chodili jako děti ze školou na pravidelné kontroly a polovina dětí tam brečela strachy. Za mě musím říct, že paní doktorka je skvělá !!!

K paní doktorce chodíme celá rodina. Je odborník, opravdu umí. Můj syn k ní chodí od malička a vždycky se k paní zubařce těší. :D

Paní doktorka Ottová je úžasný člověk. Naprosto profesionální odborný přístup. Když přijde dostrašený pacient do její ordinace a uvidí toho nádherného usmívajícího človíčka, tak se cití hned lépe. Děkuji paní doktorko i sestřičko. Rudolf Vybíralík Napajedla a zase za půl roku.

Paní doktorka je velmi pečlivá, citlivá, ochotná cokoliv vysvětlit a její práce je kvalitní. Je také velmi příjemná. Určitě doporučuji!

Paní doktorka je zlatá! Velmi příjemná osoba, vždy má osobní přístup k pacientovi, pomlže, poradí, jak nejlépe umí. Mamince zachránila zuby, když ji poslala k povolanějšímu odborníkovi. Mám malou pusu a vždy mi ještě děkuje za to, že ji mám otevřenou :-) Je to paní na svém místě, která ví, co dělá a kdyby byli všichni zubaři jako ona, tak by se k nim lidi nebáli chodit.

Je nejlepší!!!!! Eva

Skvělá!!!

Přesně tak si představuji péči a komunikaci s lékařem, paní doktorka dělá mnoho věcí nad rámec svých povinností, je výborný odborník, který vždy najde řešení a ostatní lékaři by si z ní mohli vzít příklad. 100% DOPORUČUJI !!!!!

Paní doktorku znám i jako člověka asi 13 let - je milá, skromná, citlivá a v první řadě je skvělý odborník a profesionál. Vždycky ochotně poradí a pomůže. Má špičkovou techniku a neustále se vzdělává. Můžeme si gratulovat, že ji v Napajedlích máme!!!

jsem velmi spokojen, děkuji za péči