Lidmily Malé 656, Pardubice

Umístění: jiné místo Pichnuti penicilinu

Moc chválim p.doktorku Kučerovou a sestřičku, které dnes 1.1.2019 sloužily na pohotovosti,takový vřelý přistup jsem už dlouho neviděla. Pohotovost s dítětem navštěvuji velmi zřídka až když už není zbytí,po každé návštěvě jsem měla vždy pocit,že obtěžuju. (Vlastně se ani nedivím,kdo by chtěl o svátcích nebo víkendech pracovat). Paní doktorka Kučerová nás ale strašně mile překvapila. I přes to, že náš čtyřletý syn neustále a hlasitě plakal a pomalu jsme se neslyšely, paní doktorka i sestřička byly bezvadné, trpělivé a naprosté profesionálky. Děkuji jim za jejich práci, moc si takových lidí vážím.

Paní doktorka je moc hodná k dětem. Svoji práci dělá výborně ! Jsem s ní moc moc spokojená. Nikdy jsem se nesetkala s tak dobrou doktorkou.

když jsem náhle zjistila,že odešla dr. Klobučarová do důchodu,byla jsem z toho opravdu nešťastná,protože jsem měla obavy,že tak skvělou lékařku pro své děti nenajdu.Naštěstí jí vystřídala stejně skvělá lékařka,se kterou máme dobré zkušenosti z výjezdů na pohotovost.Je milá,vstřícná,nic přehnaně nedoporučuje ani nevyvrací.K dětem má skvělý přístup-je vidět,že jí ta práce opravdu baví.V době letních prázdnin se mi občas stalo,že byla zastupována někým jiným-ostatní doktorky na stejné adrese se s ní nedají srovnat.Jsem ráda,že je mladá-není riziko,že by odešla do důchodu dřív,než mé děti dosáhnou věku 18.let

Perfektní paní doktorka, naprostá spokojenost, vždy výborně poradí, perfektní přístup k dětem.Mohu všem opravdu jen doporučit.

Perfektní paní doktorka, určitě nebylo lehké po vynikající paní doktorce Klobučarové přebrat ordinaci, ale paní doktorka obhájila první ligu dětských lékařů. Jsem nadšená, že taková lékařka ji vystřídala. Obě děti ji zbožňují a já jdu na středisko s plnou důvěrou.

Naprosto souhlasím. Líp bych to nenapsala. Jana

Naprosto bezvadná a pečlivá paní doktorka, příjemná, milá, k dětem má moc dobrý přístup, je nabitá energií a je vidět, že ji práce baví, mám k ní plnou důvěru a jsem moc ráda, že zrovna taková skvělá paní doktorka převzala ordinaci po paní doktorce Klobučarové. Snaží se vždy vyjít vstříc je lidská a vše vysvětlí i laikovi bez problémů, opravdu člověk na svém místě, více takových ve zdravotnictví a bude to super!