GYN-LINE, s.r.o.
Koliště 3, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorku mohu jedině doporučit, jak po odborné, tak po lidské stránce. Je velice pečlivá, vždy vše vysvětlí a na všechny dotazy odpoví. Pokaždé je velice milá a sympatická. Jedna z nejlepších lékařek u které jsem byla, nemám nic, co bych mohla vytknout.

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

K Paní doktorce chodím již několik let, Je stručná přímá a pokaždé vyřešila daný problém, v mém těhotenství byla velice pečlivá můžu jen doporučit.

Paní doktorka je fajn, pokud jí náhodou nevlezete do špatné nálady, to je pak celkem průser a schytáte to. Občas působí docela chladně, to je ale asi po letech práce s lidmi normální, svoji práci si ale odvede dobře. K lékaři nechodím na společenskou návštěvu a na povídání u kafíčka. Ocenila bych ale, kdyby mi věnovala více času a jak jsem psala výše, kdyby tolik nepromítala do svého chování svoje špatné rozpoložení.

U pani doktorky jsem byla poprve a musim rict, ze po precteni predchozich komentaru jsem mela trochu obavu. Nakonec jsem ale byla velmi mile prekvapena. Pani doktorka mi vse podrobne vysvetlila a popsala, byla velmi mila. Pri srovnani s predchozimi gynekology musim hodnotit velmi kladne. Abych byla objektivni, nechavam 1* do rezervy, preci jen to byla prvni navsteva, dlouhodobou zkusenost zatim nemam.

Pani doktorka na prvni pohled vypada sympaticky. Opak je ale pravdou! K teto doktorce jsme se dostali tak, ze nase puvodni doktorka odesla za lepsim a ja byla prirazena zde do ordinace GYNMEDA v Brne. U pani doktorky jsme byli poprve a jednalo se o prvni kontrolu v 9.tydnu rizikoveho tehotenstvi. Na kontroly chodime spolu s pritelem, ale zde jsem sla nejdrive ja, protoze pani doktorka si budouciho otce u rozhovoru neprala. Ackoliv jsem mela zpravy, diagnozy a doporuceni od jine doktorky z reprodukcniho oddeleni, tato pani doktorka tyto zpravy prakticky ignorovala. Kdyz jsem sla na ultrazvuk, tak jsem si tam vyzadala pritele znova. Pani doktorka schvalila i kdyz se u toho netvarila. Pote uz jsme mohli sledovat snimky na obrazovce.Ptali jsme se zda je vse v poradku. Doktorka byla velmi arogantni. Ptali jsme se i na srdicko, zda bije apod, v tom nam doktorka rekla ze jsme pred chvili videli pohyb plodu! V prekladu nam arogantne mezi radky rekla ze jsme blbci. Ze kdyz tam je pohyb, tak srdce prece musi bit! Pak doktorka stale opakovala ze v 9.tydnu se o dite jeste nejedna! No ty kraso! Tohle rikat budouci prvorodicce, ktera ma rizikove. Po ultrazvuku pritel zase musel odejit do cekarny. Me sestricka vzala krev a jelikoz v ordinaci asi nestihali, tak me doktorka po odberu prakticky vyhodila. Donesla mi kabelku k sestre a jedine co rekla, ze muze dalsi pacientka. Ani preventivni prohlidku, kterou mi mela udelat, neudelala. Dostali jsme nejake zpravy z kontroly, hodne reklamnich letaku ale kdyz jsme to prochazeli, vubec tam nebyl snimek z ultrazvuku. Predpokladali jsme ze to je snad samozrejmost. U teto doktorky asi ne. ROZHODNE NEDOPORUCUJEME!
U druhe navstevy jsem chtela jen dostat zpravy, abych se mohla prehlasit jinam. Sestra me skoro vyhodila ze se musim objednat.

Dnes jsem poprvé navštívila doktorku Grosmanovou, dělala záskok mému lékaři, který je na dovolené.
Paní Grosmanová mě velice mile překvapila svým jednáním, milá, vstřícná, pečlivá, vše sama od sebe dopodrobna popíše a objasní proč, co a jak. Zatím nejlepší lékařka vůbec, co jsem kdy poznala. Takže chválím a děkuji. Dvořáková

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. gynekologické vyšetření

Nejlepší gynekolozka v Brně. Lidská, jemná, vyšetření neboli, navíc je to strašně fajn ženská. Jen díky ní a jejímu nemavnuti rukou nade mnou mám dnes roční dceru. A budu ji za to do konce života vděčná. Kyselová

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. gynekologické vyšetření

S paní doktorkou jsem více než spokojená. Konečně se můžu zeptat na vše bez obav. Profesionální přístup, ochota, otevřenost. Více takových lékařů, prosím.

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Pravdielné kontroly

Paní doktorka je naprosto parádní, s jejím přístupem jsem velmi spokojená. V určitých věcech je konzervativní (např. užívání ATB). Chodím k ní od r. 2008, stěry dělá jemně, zachránila mi děložní čípek a prožila jsem u ní dvě těhotenství. Navíc má certifikát na NT screening, a u těhotenství neprovádí žádná zbytečná vnitřní vyšetření. S tímhle výčtem ani nejde nic negativního napsat.
Co se týká ordinace - sestřičky vždy milé, jen trochu trvá se tam dovolat.

S paní doktorkou jsem spokojená. Působí celkem rázně, ale to je jen prvotní dojem. Je příjemná a ochotná. Na každý ultrazvuk během těhotenství se těším, protože mi prtě "nakrájí jako salám" (snímky průřezů), jak říká, a vše pěkně přeměří, vysvětlí a stručně shrne. Doporučuju.