Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Spokojenost a maximální poděkování panu doktorovi - po operaci Tep kyčle i celému zdr. personálu. kakr

Umístění: jiné místo ortop. potíže

MUDr. Kapounek mi operoval obě kyčle a jedno koleno, naprostá spokojenost, je mi 82 let a chodím bez holí a bez bolestí. Doporučila jsem mnoha známým, kteří měli různé problémy a vždy vše vyřešeno k naprosté spokojenosti. Každý kritik by se měl zamyslet sám nad sebou, jestli pro své tělo dělá to nejlepší a ne se jen spoléhat na to, že lékaři za něj vše dořeší. Ještě jednou mu velmi děkuji za odborně odvedenou práci.

Umístění: Nemocnice Na Homolce náhrada kyčelního kloubu

Na pana doktora Kapounka nedám dopustit. Před mou operací jsem na něho měl jen kladné reference mnoha spokojených pacientů a nezklamal jsem se. Dnes jsem měsíc po operaci, bez komplikací, a bez bolestí, skoro zapomínám,že musím ještě používat francozské hole, skoro bych už mohl opět skákat přes kaluže.
Pokud zde nějaký pan Vojtěch má zkušenost zápornou, bude to jen jeho vina, nedodržení doporučení a pooperační rehabilitace. Také je to o slušnosti. Na hrubý pytel se dává zase jen hrubá záplata.
Panu doktoru Kapounkovi zde moc a moc děkuji a vřele jej doporučuji, lidi nebojte se, svěřte se do jeho rukou, měl by je mít pozlacené.Jaroslav Slavík, Beroun.

Pan doktor Kapounek je skvělý ortoped, profesionál, člověk na svém místě. Operoval mi rameno a už první den po operaci jsem byla bez bolestí. V případě nutnosti vás v ambulanci vezme i bez objednání. Mohu jen doporučit.

již v roce 1989 mně operoval po velmi vážném úrazu koleno (zpřetrhané postranní i křížové vazy, prasklá češka) a musím říci, že odvedl fantastickou práci, protože do dnes aktivně hraji fotbal hokej, tenis, lyžuji, jezdím na kole atd. a koleno DRŽÍ a nebolí (a to mi bude za pár měsíců 45 let). jsem mu za jeho odbornost a šikovnost do dnes vděčný. DOPORUČUJI !!!

Pan doktor mi operoval oba kyčle a obě kolena. Po první operaci vr.1995 jsem odjela ihned do lázní Velichovky. Další tři operace jsem lázně odmítla, rozcvičila jsem se sama. Vynikající práce a přístup pana doktora. Mohu doporučit. Nemohu jinak než psát v samých superlativech.

Nemám s panem doktorem dobrou zkušenost. Nevím, jaký je odborník ve svém oboru, ale jako člověk na mě zapůsobil velmi nepříjemně. Byla jsem s dcerou na prohlídce kyčlí a zdálo se mi, že pana doktora obtěžujeme. Nebyl schopen mi nic vysvětlit, ukázat, informovat. Jako by se v jeho ordinaci zastavil čas...Mám za to, že v dnešní době jsou jiné trendy, než před 30 lety a to i v přístupu k pacientovi-klientovi.

naprosto skvely orthoped. k tomu neni nic co dodat.

Pan doktor mi operoval meniskus před 12 lety, naprosto skvěle, koleno maximálně zatěžuji a nemám nejmenší problémy. Maximálně mu důvěřuji, je skvělý odborník, proto jsem ho vyhledala i loni s dcerou na prohlídku kyčlí a jen se mi potvrdilo, že se vyplatí dojet za takovým machrem. Marie Brabcová

Odborník na svém místě, zcela mu důvěřuji.