Alice Hanzlíková, ortoped Opava
Ortoped MUDr.

Alice Hanzlíková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• 3 října 2013

Hodnocení: Velmi slabý

Byl jsem u paní doktorky hanzlíkové protože jsem si narazil pravý nart dala mi nato olfen gel který samozřejmě nepomohl ale ještě k tomu mne ten nart začal za 2 hodiny bolet.Po 2 týdnech jsem byl na retgenu a tam nic nenašla a ještě z mojí mamkou jednala jak s kusem hadru!

• 17 dubna 2010

nejlepšíí

• 18 října 2009

Hodnocení: Dobrý

plne spokojeny s pani doktorkou,ja i moje mamka k ni chodime a nestezujem si.

• 15 června 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

paní doktorka je výborná, já i můj manžel jsme s ní maximálně spokojeni. Jen doporučujem.

• 27 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Po operaci kolenních vazů (mimo ČR) mě dala "do kupy" ! Bez problému předepsala ortézu, nemám výhrady!

• 10 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní lékařka je velmi dobrá, od narození mé dcery se jí věnuje, včas rozeznala problém a citlivě jí léčila. Dohlíží na ní do teď s maximální péči. Pod dozorem je u ní i má druhá dcera.Obě se na návštěvu této lékařky pokaždé velmi těší.

• 20 listopadu 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka přistupuje ke své práci velmi svědomitě. Velmi dobře vyšetří, nedá se s rovnat a ortopedem ve Vítkově.

• 10 listopadu 2008

Hodnocení: Slabý

pořádně neprohlídne a při prohlížení nedbá na ukazování bolesti a ohmatává jinde, než bolest opravdu je.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění