MUDr.

Alice Hanzlíková

Ortoped

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Odborný lékař ortopedie

Olbrichova 13/689
    74601 Opava, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi slabý

Byl jsem u paní doktorky hanzlíkové protože jsem si narazil pravý nart dala mi nato olfen gel který samozřejmě nepomohl ale ještě k tomu mne ten nart začal za 2 hodiny bolet.Po 2 týdnech jsem byl na retgenu a tam nic nenašla a ještě z mojí mamkou jednala jak s kusem hadru!

nejlepšíí

• dobrý

plne spokojeny s pani doktorkou,ja i moje mamka k ni chodime a nestezujem si.

• velmi dobrý

paní doktorka je výborná, já i můj manžel jsme s ní maximálně spokojeni. Jen doporučujem.

• velmi dobrý

Po operaci kolenních vazů (mimo ČR) mě dala "do kupy" ! Bez problému předepsala ortézu, nemám výhrady!

• velmi dobrý

Paní lékařka je velmi dobrá, od narození mé dcery se jí věnuje, včas rozeznala problém a citlivě jí léčila. Dohlíží na ní do teď s maximální péči. Pod dozorem je u ní i má druhá dcera.Obě se na návštěvu této lékařky pokaždé velmi těší.

• velmi dobrý

Paní doktorka přistupuje ke své práci velmi svědomitě. Velmi dobře vyšetří, nedá se s rovnat a ortopedem ve Vítkově.

• slabý

pořádně neprohlídne a při prohlížení nedbá na ukazování bolesti a ohmatává jinde, než bolest opravdu je.