Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Přes 20 let úspěšně udržuje moji porouchanou páteř, jeho léčba akupunkturou nemá chybu. Jako plus je jeho vstřícnost a při potížích mne přijme nejpozději do dvou dnů. Díky pane doktore

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

MUDr. A. Nevedomského jsem pozanal jako řed. FN. Bulovka před 25 lety.
Je vynikající odborník, který pomáhá s terapii pooperačních stavů a jeho ruce tlumí bolest pohybového aparátu. Děkuji mu za jeho přístup a péči.

Moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Vřele všem co znají co je bolest zad, doporučuji pana doktora Nevedomského.
Nejenže má pochopení čím procházíte, ale okamžitě umí najít jádro problému.
Péči Vám poskytne v plném rozsahu. Spokojenost a 1000 hvězdiček

Moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Petrovice

Doktor hovoří více rusky než česky, tak domluva trošku vázne.
Ordinace stísněná, jsou zde 2 lůžka a lékař, lékař ošetřuje 2 pacienty současně.
Pro mne byly masáže příliš rasantní, nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala. Bolesti se mi touto léčbou zhoršily, musela jsem rehabilitace ukončit.

MUDr. Alexej Nevedomský

Paní Jarko, uvádite že kontakt "trošku"vázne,nejsem čech,no vy vše pochopila v diskuse se mnou.Ordinace soukroma,vás nikdo ne nutil k léčbě.U hyperesterickych pacientu muže byt zvýšená reakce po první návštěvě.

Vynikající odborník, postavil mně na nohy po 2 měsícní hospitalizaci s vyhřezlou plotýnkou. O 2 roky později mi vyléčil pískání v uchu. Upozorňuji že je ne každému se to ucho povede vyléčit, měl jsem to od krční páteře.

Был у этого "доктора" с травмой ахилла и он мне сказал, что ахилл не порван и я целый месяц ходил с полным разравом ахилла и слава богу успешно прооперирован в Петербурге в НИИ Вредена.

MUDr. Alexej Nevedomský

Borise,přy plné rupture lig.axillov pacient nemuže vubec chodit.

Skvělý odborník a specialista. Jsem po úrazu páteře a pán doktor mě z inv.vozíku postavil na nohy. Mooc děkuji.

Skoro 21 měsíců jsem po mozkové mrtvici absolutně nic nepolykal a až teprve po léčbě u pana doktora se mi polykací reflex obnovil.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

před dvěma lety jsem prodělal operaci C5/C6 pro myleopatii. Má neustálé bolesti v obou ramenou, při zátěži brnění v malíčku a prsteníčku na pravé ruce. Užívám denně Grimodin 900 mg , který mi nezabírá. K tomu mám křížové bolesti, které mi vystřelují do levého kyčle. Bolesti od kolen dolů. Poslední vyšetření: nález: osterochondrosa plot.L3/L4; L4/L5; s výhřezem a Artróza iv kloubů. Chondrosa plot. L5/S1 Artrosa iv kloubů. Mám dotaz.může se jednat o Bechtěrevovu nemoc.
Máme jí v rodině.
Děkuji za odpověď.
Milan

Nemoc Bechtereva konstatuji Rentgen,lze to poznat po RTG cele pateří.OK?