Gynekologicko – porodnická ambulance
Myslbekova 5, Děčín

Umístění: Gynekologicko – porodnická ambulance

Pan doktor je naprosto skvely. Pacientkam se plne venuje, ma lidsky pristup, smysl pro humor a hlavne - umi! Prosefional na svem miste, je videt, ze ho prace tesi. Vychazi vstrict, jak jen to jde. Navic vyborne vybavena ordinace, moderni pristroje. Ani v Praze na modernich klinikach jsem takoveho lekare nepotkala. Vrele doporucuju. Pet hvezd je pro nej malo.

Uz je to 13 let co se mi pod jeho zlatyma rukama narodila holcicka. Bylo to za pet dvanact a jeho pristup me uklidnil natolik ze bylo vse v poradku. Ma i zlate srdce. Dekuji moc.

Výborný lékař, ordinace super, sestřička příjemná. Všem doporučuji. Budete spokojeni. Díky pane doktore.

Byla jsem u tohoto doktora poprvé a byla jsem velice spokojená. Milý, ochotný, vše mi hezky vysvětlil. Mohu jen doporučit. LB

Dnes poprve jsem mela cst s panem doktorem a musim jen a jen chvalit.Ordinaci po pani doktorce Kosarove zmodernizoval jak vybavenim,tak i novymi metodami,cekarna prokoukla co hlavne...necekala jsem!Pan doktor je velmi mily a sikovny.

Pan doktor převzal ordinaci po pí doktorce Košařové, ke které jsem chodla zhruba 30 let, takže změna pro mne to byla veliká - mužský a ještě mladý! Znala jsem ho jen jako doktora, který přivedl na svět před 3 roky naší vnučku. Dcera si ho tehdy moc chválila a já nyní po návštěvě v jeho ordinaci mohu s ní a se všemi, které ho chválí, jen souhlasit. Je opravdu velice příjemný a hovořit s ním můžete opravdu o všem a to je velké plus! Díky za vás pane doktore!

Pan doktor Závěrka je velice hodný, příjemný a usměvavý člověk.Dokáže vždy velice dobře poradit.Musím souhlasit, že s lepším přístupem jsem se u žádného jiného lékaře ještě nesetkala :)

Ahoj

chtěla jsem se zeptat,kdy pan doktor ordinuje, a zda přijímá nové pacientky?

Velmi dobrý lékař, ale především dobrý člověk. I v té opravdu hrozné situaci ve které jsem byla viděl naději což v tu chvíli bylo pro mě důležité.

Mudr. Závěrka je doktor na svém místě.Dokáže vše jasně vysvětlit, uklidnit, je moc vstřícný. Kéž by bylo více takvých doktorů, jako je on, ne jen v gynekoogii. S lepším přítupem k pacientům jsem se u žádnýho jinýho doktora nesetkala.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, předem se omlouvám za dlouhý dotaz. Již dlouhou dobu mám výtok (ale byl to takový ten normální, který mají ženy normálně jako “zvlhčování”), nedávno (asi 2 týdny zpátky) se k němu ale přidalo i svědění stydkých pysků. Plánuji s tím jít ke gynekologovi. Teď mám ale obavy, že mám ještě něco jiného než nějakou třeba kvasinkovou infekci, protože jsem před dvěma dny měla nechráněný orální sex (já jemu). Toho muže znám a spal prý zatím jen s jednou holkou a říká, že jsem od něj nic chytit nemohla. Každopádně i přes to mi to vrtá hlavou, protože jsem měla hned den po tom orálním sexu trochu nateklé uzliny pod bradou a u čelisti (nebolí mě v krku - bolí jenom při nahmatání) a přijde mi, že můj výtok začal trochu jinak zapáchat (není to vyloženě nějaký nepříjemný zápach - spíš takový jiný, na který nejsem zvyklá, ale možná že to není něco špatného). Může to být samozřejmě “náhoda” a možná to je začátek angíny, ale i tak mám strach. Jsem ještě panna a tohle bylo poprvé, co jsem něco takového dělala. Myslíte si, že to můžou být znaky nějaké pohlavně přenosné choroby nebo že se bojím zbytečně? Popřípadě po jaké době a k jakému doktorovi bych měla jít na vyšetření (gynekolog/dermatovenerolog)?

Neprovozuji online poradnu, nase pacientky prijdou do sve ordinace k reseni svych obtizi.

MUDr. Alexander Závěrka

Dobrý den, už asi půl roku mě bolí po pohlavním styku v okolí hráze a poševního vchodu, a to především na dotek nebo pokud mám s partnerem hned druhý pohlavní styk. Bolest zmizí přibližně do dvou dnů, pokud nemám žádný pohlavní styk. Bolest bych přirovnala jako k otlačenině, odřenině nebo když se toho dotknu, tak jako modřina. Před měsícem jsem byla na odstranění kondylomat v oblasti malých stydkých pysků, ale to si nejsem jistá zda to s tím souvisí. S partnerem jsem déle jak rok, a ze začátku jsem s tím žádné problémy neměla. Je to velice nepříjemné a dost omezující. Poradíte mi co by to mohlo být?

Pokud jste nasi pacientkou, prijdte na vysetrni. V opacnem pripade online poradnu neposkytujeme

MUDr. Alexander Závěrka