Dětská chirurgie Praha
Opatovská, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Léčené nemoci

• Sportovní traumatologie

Velmi empatický k dětem, asertivní k rodičům, za mě - nemohli jsme s dcerou najít úžasnějšího lékaře.

Pan doktor je skvělý po všech stránkách, naprostý profesionál a k dětem má neskutečně pozitivní vztah. Náš syn absolvoval zákrok na Malvazinkách a vše šlo, jak mělo. Celkový výborný dojem určitě umocňuje i osoba pana docenta anesteziologa, milého a vstřícného, i sestřičky. Děkujeme!

Umístění: Dětská chirurgie Praha Jiný

S přístupem pana doktora Kučery jsme byli naprosto spokojeni. Zákrok byl rychlý a náš novorozený syn byl díky přístupu ukázkový pacient. Měli jsme to daleko, a tak jsme nemuseli na kontrolu a vše jsme následně řešili po whats upu, kde nám byl pan doktor neustále k ruce. Děkujeme!

Pana doktora i jeho celý tým z jednodenní chirurgie na Malvazinkách můžu s klidným srdcem jen a jen doporučit!
Empatie k rodičům i dětem je u nich samozřejmostí. Vše podrobně vysvětleno. Na všechny dotazy odpovězeno.
Vše šlo jak po drátkách, i časově.
Moc za sebe i syna děkuji.

Umístění: Dětská chirurgie Praha Jiný

Tento tým už možná nepotřebuje dobré recenze, ale nedá mi to. Moc děkujeme za pozitivní a profesionální přístup. Syn pár hodin po prospání krásně s úsměvem funguje, bez bolesti. Jste se sestřičkou a p.anesteziologem skvělý tým, děkujeme! ML

Velmi milý přístup, vstřícnost, pěkné tričko, flexibilní, vše podrobně vysvětleno, volné termíny, celkově fajn.

Umístění: Dětská chirurgie Praha Jiný

Se synem, který se věnuje fotbalu jsme u pana doktora posledních 5 let byli s koleny (osgood), zády (skolioza) a nyní tříslem (Iliopsoas) - vždy synovi velmi pomohl svými radami a doporučeními. Jinam nechodíme - zde máme pocit, že jsme v nejlepších rukách.

Umístění: Dětská chirurgie Praha Jiný

MuDr. Kučera je velmi zručný a pečlivý dětský chirurg, klidný, vlídný a empatický. Velice hezky jedná s dětskými pacienty, takže jsou děti klidné a nechají se vyšetřit. Mohu vřele doporučit. Rovnež kliniku Dětské chirurgie v Praze na Malvazinkách. Celý tým lékařů a sester je skvělý, zejména pak anesteziolog. Doc. Mixa.

Pan doktor je nejen specialista, ale i velmi milý a vstřícný člověk. Díky jeho pozitivní energii ustoupil i stres před i při operaci kýli naší 15 měsíční holky. Doporučuji!

pan doktor Kučera je opravdový specialista, vždy mi pomohl, byl ochotný a milý...jak přístupem tak i diagnozou a léčením mohu doporučit!