Gynekologicko porodnická praxe
Senovážné náměstí 5/1463, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Gynekologicko porodnická praxe Jiný

K panu doktorovi chodim uz dost přes 10 let. Poplatky šplhají do nebes, ale služeb, které by poplatek zahrnoval, ubývá (aktuálně nevím o žádné). Cokoliv jen trochu nadstandardního se draze platí. Na recepci za dost peněz prodává přípravky včetně těch, které lze napsat na recept a mít tak v lékárně na pojišťovnu. Tyto přípravky zvláště těhotným opakovaně nutí. Recepční je odjakživa nepříjemná a jak po telefonu velmi indiskrétní (vyžaduje, aby pacientka říkala "s čím jde" před plnou čekárnou, případně do plné čekárny hlásí jméno a problémy telefonující). Čekárna bývá skutečně plná, protože čekání 1 - několik hodin je pravidlem. Medicínsky je to snad v pořádku, na to nemám příliš srovnání.

Umístění: Gynekologicko porodnická praxe Jiný

Obecně jsem spokojená: citlivost, péče, dobré vyšetření a vysvětlování problémů. Bohužel velmi dlouho se čeká na email s výsledky, občas i 3 týdny, což je potíž, když chcete řešit něco akutního. Pan doktor také na maily neodpovídá, i v akutních případech...

Umístění: Gynekologicko porodnická praxe

День добрый, увы, вынуждена поделиться крайне негативным опытом. Работа регистратуры оставляет желать лучшего. Самовольно изменив время моего посещения доктора ,(в связи с укороченным рабочим днём в тёплый период года), меня никто не поставил в известность. Что испытывает женщина при посещении гинеколога , стучась в закрытые двери??!! Когда я перезвонила на следующий день, регистратор отказалась передать трубку врачу ,а меня обвинили во невнимательности. Никакой реакции со стороны врача тоже не последовало. (Хотя и телефон и е-mail известны). Либо пан доктор не в курсе происходящего, либо ему не очень важны интересы пациентов. Печально и неприятно. Не поняла я и того, за что ежегодно плачу 1000 крон? Целью этого сбора, если не ошибаюсь, и является организация работы регистратуры. ...

Umístění: Gynekologicko porodnická praxe tehotenstvi

Som zo sluzieb tejto poradne trochu rozcarovana. Zacala som sem chodit pocas prveho tehotenstva. Cely cas vsetko v poriadku, az asi 2 mesiace pred porodom mi spravili kultivaciu moci a mala som si zavolat na vysledky, aby mi ich poslali. Dovolat sa na recepciu sa fakt neda, takze som pisala email priamo panu doktorovi. Poslal mi vysledky bez akehokolvek komentara, takze som na internete zistila, ze potrebujem liecit zapal mocovych ciest..To uz bolo pred porodom. Horsia sprava ale este len nasledovala.

Na prijme v porodnici na UTZ zistili, ze hlavicka je zle narotovana a preto porod nijak nepostupoval. Cely den sme rotovali mimco do spravnej polohy, aby to neskoncilo kliestami, vakuovkou, ci cisarom... Stastie na porodnicu, na inom mieste by so mnou asi tolko trpezlivosti nemali. O tejto polohe sa pan gynekolog ani raz nezmienil, vzdy UTZ ukoncil tym, ze vsetko je uplne idealne.

Dalsia vec su peniaze.. Sluzby su drahe na tu kvalitu.. Stalo sa mi, ze som prisla s podozrenim na jeden problem, nakoniec sa ukazalo, ze je vsetko ok. Ale bez toho, aby som nieco chcela, mi pan gynekolog predpisal nejake preparaty, na recepcii ucet skoro za 1000 Kc a spamatala som sa az vonku, ze asi tak drahy myci gel a olejicek nepotrebujem ak som zdrava..

Pristup sestricky je hrozny, mala som vzdy pocit ze obtazujem, o nedvihani telefonov ani nehovorim.. Sestricka v poradni je naopak velmi mila a ochotna.

Umístění: Gynekologicko porodnická praxe péče o těhotné

K panu doktoru Prokopenkovi chodím již několik let (6 let konkrétně). Z počátku jsem byla z jeho služeb naprosto nadšená. Skvěle vybavená ordinace, pan doktor příjemný, pečlivý, nebo jsem alespoň měla ten pocit. Možná díky tomu, že mi nikdy nic nebylo. Poté mi po jedné cytologii přišel email s výsledky, nějaké pro mě nesrozumitelné zkratky, což mě zaskočilo, jelikož jsem nikdy neměla žádný problém. Když jsem se pana doktora ptala, co to znamená, řekl mi, ať si s tím nedělám hlavu, že jsou to mírně horší výsledky. Nedalo mi to a požádala jsem o vyšetření u jiného doktora (v Thomayerově nemocnici). Do týdne jsem byla pod kudlou kvůli HPV viru a bylo to za 5 minut 12. Konizace mě tedy neminula a mohla jsem být ještě ráda, že mě takto rychle vzali, odoperovali mě skvěle a díky nim jsem se vyhnula rozjetí rakoviny děložního čípku. Tato zkušenost byla můj první vykřičník na pana doktora !!! Když jsem mu do ordinace přinesla zprávu o zákroku řekl mi, že jsem to uspěchala a nebylo třeba operovat. Raději bez komentáře ....
Druhá zlá zkušenost a pro mě mnohem podstatnější byla v těhotenství. Celé mé těhotenství probíhalo díky bohu bez jakýchkoliv problémů. Je třeba podotknout, že jsem dosti hubené postavy (170 cm a váha při začátku těhotenství 48 kg - diety opravdu nedržím, rychlé spalování). Proto jsem se pokaždé pana doktora ptala, zda-li svého syna porodím bez problémů, neboť jak rostl, pokaždé mi pan doktor říkal, že je to kus chlapa. Pánev mi nikdy neměřil, jen metrem bříško. K panu Prokopenkovi jsem chodila do poslední možné chvíle, nevyužila jsem příležitosti navštěvovat doktora v místě porodu (v mém případě ÚPMD). Což byla chyba, jelikož poslední dvě návštěvy před porodem mi sestřička udělala pouze monitor a pan doktor mi řekl, že netřeba vyšetřovat a na shledanou.
Den po stanovém termínu jsem šla na kontrolu do ÚPMD a jelikož se mi rozjela preeklamsie plus jsem měla jako bonus rozestup stydké spony, šla jsem na akutního císaře. Tam mi řekli, jak je možné, že nemám domluveného císaře předem, že s mou pánví a velikostí miminka (53 cm a 3930 g) nemám šanci prcka přirozeně vytlačit ani kdybych moc chtěla a to i kdybych neměla výše zmíněné komplikace.
Po šestinedělí jsem šla na kontrolu a když jsem to panu doktorovi řekla, vůbec nijak na to nereagoval, řekl mi jen, že se mi jizva hojí pomalu, napsal léky a na shledanou. Na recepci jsem nechala téměř 2 000 Kč (měla jsem ještě cytologii a antikoncepci).

Závěrem musím říct, že zcela souhlasím s názory, že pan doktor si nabral zbytečně moc pacientek (hooooodně zahraničních) a nestíhá tedy odvádět tak kvalitní práci. Po svých zkušenostech od něj odcházím.

Umístění: jiné místo

S panem doktorem jsem spokojena, i kdyz v posledni dobe ma vice klientek, nez by mohl utahnout a ma to svuj dopad i na kvalitu vysetreni a na delku prohlidky. Co se tyka sestricky - te je velmi nepratelska, nevychovana a dovoluje si neskutecne veci! Vcera, kdyz jsem se ji slusne poprosila mi vysvetlit jednou zkratku, co mi napsal p doktor do mailu...tak me neskutecne servala s tim, ze ji zabiram cas a at radej jdu pryc.....pri tom ja platim 1500 rocni poplatek(za co?) a jeste ztratili moje vysledky, a ani nenapsali.....ted si prave uvazuji, jestli se u p doktora zustanu...hlavne po vcerejsku...takze jejich heslo "zena na 1. miste" je hodne vzdalene od reality

K panu doktorovi chodim neco pres rok, stihla jsem i porodit a jeho pece je vyborna. On i jeho sestricka jsou velmi mili a peclivi. Mohu jen doporucit.

Pan doktor je velice milý, přátelský, svému oboru rozumí. Jen se mi zdá méně pečlivý, občas mi přišlo jakoby podceňoval můj problém.

Nemožná komunikace, prý žena na 1. místě. Neni možne se dovolat, když se člověk dovola tak ho s akutnim problemem neprepoji ani na sestricku. Probirat zdravotni stav s recepcni je skutecna nehoraznost- a pro extra peci platba 3000 kc....

Pacientkou pana doktora jsem již několik let a jsem u něho naprosto spokojená, neměnila bych.
Moc mi vyhovuje jeho lidský a individuální přístup, často mě překvapí, co všechno si pan doktor dokáže pamatovat - i díky tomu se zde cítím velice dobře, k čemuž přispívá také jeho pozitivní přístup a umění komunikace s pacientem.

I já oceňuji velmi moderní vybavení (a vůbec celkový dojem z jeho pracoviště, které je na hony vzdálené "sterilitě" běžného zdravotního zařízení), ultrazvuk přímo v ordinaci (který pan doktor neváhá při problému použít), stejně tak jednorázové sterilní umělohmotné nástroje, které (alespoň z mého pohledu) činí vyšetření nesrovnatelně pohodlnější, než je tomu s klasickými kovovými nástroji.

Navíc je též vidět, že se pan doktor ve svém oboru vyzná a - co je důležité - se v něm také neustále vzdělává a tak říkajíc sleduje "nejnovější trendy" a nebrání se ničemu novému.

Dále musím panu doktorovi pochválit výběr sestřičky, která je báječná. I ona nepostrádá onen lidský přístup, který člověk - obzvláště v případě nějakých vážnějších trablů - velmi ocení.

Občasné čekání mi nevadí, protože poté, co jsem v poslední době sama musela přijít jako akutní pacientka, rozumím tomu, že je nevyhnutelné - pokud již ráno dorazí několik pacientek s akutními problémy, které je nutné vyšetřit, je naprosto jasné, že někdy vzniká skluz. I tohoto si na panu doktorovi cením - při každých akutních potížích jsem byla prohlédnuta.

Shrnuto, podtrženo: já osobně si pro sebe těžko dovedu představit lepšího gynekologa, pana doktora jsem doporučila i své budoucí švagrové a je u něho taktéž velmi spokojená :-).