Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Moje osobní zkušenost s panem Markem je taková, že když jsem si stěžoval na velikou bolest v koleni, kvůli které jsem nemohl ani chodit ve vzpřímené poloze, bylo mi panem Markem suše řečeno:
"Jste tlustej, musíte shodit, dostanu 30 Kč". a ani na mne nešáhnul. Pro úplnost dodávám, že problém byl takového rozsahu, že se musel řešit později operativně. Osobně jej nepovažuji za lékaře a před jeho kolegy uvádím svoji zkušenost s plným jménem. Jistě toto vyjádření bude číst, tak snad se alespoň zastydí, když už neumí léčit.

Pan doktor se mi velmi věnoval, správně určil diagnozu a přesto, že šlo o "nadstandartní" péči, tak ji sám navrhl a vypsal papíry pro pojišťovnu (bylo třeba pojistovnu pozadat o zvysenou uhradu). Jsem s ním velmi spokojeny.

Byla jsem u pana Dr. se svou dcerkou a nemůžu si vůbec stěžovat. Pan doktor i sestra byli příjemní, i po odborné stránce nebyl žádný problém

doporučuji

Velmi doporučuji, zase chodím po svých nouhou, bez podpory, Nedám na něj dopostit a všem doporučuji. Šťásková

Byla jsem u něj dvakrát a nemohu souhlasit s předešlými hodnoceními. Jak pan doktor, tak sestřička jsou příjemní, vlídní a lidé je mají rádi. O tom vypovídá i plná čekárna.

arogantni chovani lekare i sestry pacient ma pocit ze prisel nevhod kdyz uz se doktor rozhodne ze da obstrik tak zjisti ze ho nema a vy odejdete jak jste prisel