Gastroenterologie

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
Česká 1/3, Brno

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je zřejmě šikovný, byla jsem u něj na kolonoskopii. Děsný byl ale přístup. Dle podkladů mělo být vyšetření při dostatečné přípravě nebolestivé, čemuž jsem věřila. Bohužel bez podání "uklidňující injekce" to bolí hodně, nemohla jsem se ani pořádně nadechnout. Injekci mi píchli až v průběhu v křeči a doktor ani nečekal, až zabere. Za to jsem si vyslechla, že to nemůže bolet, beztak jsem si to vyčetla na internetu a nemám být hysterická. Zdravotní problémy mám i nadále, ale opravdu nemám chuť absolvovat další podobná vyšetření.

Umístění: Ordinace Jiný

Koloskopické vyšetření bylo díky panu doktorovi a jeho sestřičce bezbolestné a rychlé, oba mi během vyšetření vysvětlovali, co se právě děje. Oceňuji jejich přístup a nenesu si z vyšetření žádné negativní vzpomínky, spíše naopak.

Umístění: Ordinace Jiný

V ordinaci MUDr. Aleše Baláše jsem byla poprvé. Panu doktorovi i jeho sestřičce patří můj veliký dík za velmi profesionální a empatický přístup při mém kolonoskopickém vyšetření. Vyšetření proběhlo díky jim bez uklidňující injekce rychle, v poklidu a bezbolestně. Tuto ordinaci mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

I would like to know if possible to set an appointment for check up to doctor Baláš to person like me who can speak english only. Thank you so much fo4 immediate response

Umístění: Ordinace Jiný

Na vyšetření jsem byl už podruhé, tentokrát na kontrolním po pěti letech. Přístup lékaře i sestry byl opět velmi vstřícný, příjemný a naprosto bez problémů.

Umístění: Ordinace Jiný

Dnes jsem absolvoval vyšetření - kolonoskopii u MUDr. Balaše. Vše proběhlo podle tel. rozhovoru, přehledné instrukce k vyšetření byly zaslány mailem. Příjem byl v danou hodinu, vyšetření bylo bezbolestné, rychlé, informace během vyšetření jasné. Děkuji za velmi profesionální přístup, jak pana Dr., tak i sestry.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi jsem byla objednaná na odstranění střevního polypu. Jeho přístup, péče, empatie byly na jedničku. Taktéž sestřička byla vynikající, ohleduplná ....opravdu musím jen chválit. Vyšetření bylo nepříjemné, ale my se u toho i zasmáli, sestřička měla správný nadhled....

Umístění: Gastroenterologie

Pán doktor aj sestrička sú veľmi príjemní. Aj napriek tomu, že som sa vyšetrenia (gastroskopie) trochu bála (po skúsenostiach s niektorými slovenskými lekármi), všetko prebehlo v pohode. Ľudský prístup personálu, dobrá organizácia objednávania-nemusela som ani dlho čakať. Môžem len doporučiť.

Umístění: Gastroenterologie

Dnes jsem byla u pana doktora na kolonoskopii a musím říct, že jsem byla velice milé překvapená. Pan doktor je velice příjemný a hodný. To stejné sestřička velice hodná a milá s lidským přístupem. V dnešní době se to jen tak nevidí. Vyšetření bylo rychlé a díky injekci jsem ani nevěděla, že na nějakém vyšetření jsem☺️ Jediné co je na tom nepříjemné je to hladovění a vyprazdňování????Příště jedině k panu doktorovi Balášovi a jeho sestřičce.

Umístění: Gastroenterologie

Na kolonoskopii jsem byl poprvé a jsem moc rád, že jsem mohl jít k panu Balášovi. Sestřička mi před zákrokem raději dala injekci na uklidnění a samotné vyšetření probíhalo nad má očekávání. Ani skoro nevíte, že ve vás něco je a opravdu pokud máte nějaké potíže s trávícím ústrojím, běžte se raději ujistit, že to není nic vážného. Za ten klid to stojí a nejnepříjemnější na tom všem je akorát předpříprava, kdy nesmíte jíst :)