PhDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• čt 27.8
  • 28.8
  • Petr Beroušek

psycholog, dětský psycholog

• Ordinace v Lázeňském domě Luisa, přízemí - příchod zadním vchodem, Lipová-lázně

Psychologická ordinace a poradna, Lázně Dolní Lipová - obec Lipová-lázně, Lázeňská 248

Pana doktora Berouška jsem navštívila se svým synem kvůli jeho chování ve škole. Pan doktor je velice milý a pozitivní, hned určil hlavní příčiny chov...
          • 10:30
                    • 11:30
                    • 12:30
                    • 14:30
                    • 15:30

Váš online kalendář je plně obsazen

• Miroslava Pešlová

• 18:00

Služby

Individuální psychoterapie / hodina 1 000 Kč
                        Řešení depresí
                        Řešení úzkostných stavů či pocitu vyhoření
                        Řešení psychosomatických problémů
                        Partnerská psychoterapie/ hodina 1 000 Kč
                        Psychoterapie
                        Řešení porozvodových vztahů
                        Psychodiagnostika dětí a dospělích

Informace o lékaři

Řešíte vztahy, práci, školu, sami sebe či zdraví? Chybí vám chuť do života? Rádi byste něco ve svém životě změnili, ale nevíte, jak na to? Hledáte směr a smysl? Nedokážete si odpočinout nebo je prostě těch starostí na vás již hodně? Pak je možná ten pravý čas vyhledat odbornou psychologickou pomoc.

Ráda bych vás ujistila, že návštěva psychologa není nic, z čeho byste museli mít strach. Rozhodně vás to neřadí mezi „blázny“, ani to neznamená, že na svůj život nestačíte. Už jen tím, že uvažujete o vyhledání odborné pomoci, dáváte jasně najevo, že se snažíte svou situaci aktivně řešit. Uvažujete-li o návštěvě psychologa, nepochybujte o vážnosti svých důvodů. Pokud vám cokoli narušuje vaši vnitřní stabilitu a pohodu, pak se nikdy nejedná o banalitu.

Neváhejte a vyhledejte pomoc.

Na úvod vám nabízím své stránky, kde naleznete informace o mně, mé práci, přístupu a oblastech, ve kterých vám mohu být nápomocna.

Ráda Vás přivítám ve své soukromé ambulanci.

O mě:

Narodila jsem se v roce 1960 v Bratislavě. V Bratislavě jsem vystudovala na univerzitě J.A.Komenského klinickou psychologii.V roce 1985 jsem ukončila studium absolvováním rigorózním zkoušek.
                        Několik let jsem se věnovala práci v psychiatrické léčebně. Posléze v rámci svého úvazku v OÚNZ,jsem se věnovala mimo jiné práci s dětmi, v dětském domově, kde jsem se aktivně podílela na vytvoření standardů pro zlepšení psychického a životního komfortu pro zde umístěné děti, aktivně se věnovala pěstounské a adoptivní péči a ještě před rokem 1989 se podílela na zavedení tzv. zahraniční adopce pro děti, které byly těžce umístitelné v rodinách v rámci československé republiky.
                        Po přestěhování se do ČR jsem pracovala ve FODu, založila jsem Centrum právní ochrany dětí v rámci Ekologického právního servisu ( posléze v rámci Ligy lidských práv). Jsem spoluautorkou práce o Dodržování dětských práv v ČR, kterou LLP předkládala v roce 2002 OSN v Ženevě.
                        Od roku 2000 mám vlastní privátní psychologickou ambulanci, kde se věnuji zejména dětem, krizové intervenci v rámci rozvodového a porozvodového období, problematice domácího násilí. Několik let jsem přednášela na gymnáziu o této problematice studentům v rámci výběrových volitelných seminářů.

Nemoci

• psychosomatická obtíže
                        • syndrom vyhoření
                        • deprese

Přidat názor
                        • velmi slabý

Neuvěřitelně zlá osoba, která pro peníze klidně zničí dítě! Spolupracuje s jistou advokátkou, která je velmi labilní a léčí se z nenávisti ke své matce a to pak ventiluje v kauzách. Mojí dceru k Uváčikové přivedl násilím otec, aby jí připravili o matku. Naštěstí soud její hodnocení vůbec nevzal v úvahu!! Paní "doktorka" se chovala k dceři tak, že jí zamkla, mě k ní nepustila a já slyšela za zamčenými dveřmi jen její zoufalý křik a pláč. Když jí pustila ven, dcera zvracela a týden byla velmi špatná. Paní "doktorka do hodnocení napsala, že dcera se pozvracela z toho, že uviděla svou matku!! Kdo má jen trochu rád své dítě, této osobě se vyhne obloukem!

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

PhDr. Alena Uváčiková ( 24. února 2015)

Dobrý den paní Terzičová, je mi líto, že jste se ani za 9 let nezvládla zbavit svojí zášti a nenávisti. Mrzí mě, že jsem Vám nemohla být nápomocná v řešení Vašich problémů, nicméně zprávu o které mluvíte mám stále k dispozici a můžu Vaše lživá tvrzení samozřejmě obratem vyvrátit. Hezký den, A.Uváčiková

• velmi slabý

To, co jsem se dozvěděla na schůzce s paní doktorkou jsem věděla i sama, bez pomoci psychologa. Vzhledem k tomu, že jsem matka na MD, tak pro mě návštěva byla velice drahá a to 1500kč asi za hodinu a půl povídání, paní doktorka se mě zeptala na základní věci, jaké bylo těhotenství, porod, na mou anamnézu, přítelovu, na to, kde pracujeme, kolik máme času a tím to skončilo, do toho vkládala ještě vsuvky o nevychované společnosti a zážitky s revizory. Takže za mě jednoznačně NE.

• velmi dobrý

Výborná paní doktorka, klobouk dolů za její schopnosti, znalosti a přehled. Má srdce na pravém místě, kterému záleží na dětech! Děkuji!!! LM

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

PhDr. Alena Uváčiková ( 24. února 2015)

Mockrát děkuji. A.Uváčiková

• velmi slabý

S pani doktorkou jsme se na vstupni konzultaci domluvili na obsahlejsim vysetreni nasi dcery, kvuli kteremu jsme s dcerou zaridili a zorganizovali spoustu veci, ale pani doktorka na tuto schuzku do sve vlastni ordinace vubec nedorazila, zcela na ni zapomela! Hodnotit schopnosti psychologa, ktery na domluvenou schuzku s ditetem zapomene nebudu, ale sverit ji sve dite nemohu a nikomu jinemu doporucit take ne .....

• velmi dobrý

skvela pani doktorka, ktera ma srdce na pravem miste, mysli na deti a ne na jejich rodice, kteri by casto potrebovali psychiatra vice, nez obeti jejich chovani, a o nasich slavnych soudech ani nemluvim!

• velmi dobrý

Paní doktorka je skvělá lékařka na svém místě. Nám pohohla nejvíc ze všech lidí. Dokáže bojovat proti psychopatům a nebojí se jich i když na ní hází špínu. Můj případ ještě neskončil a paní doktorka nás drží nad vodou už rok a půl a pomáhá dál a já jako matka jsem za takového lékaře vděčná. A otcové kteří píši špínu na ní se stále schovávají a neukáží se protože ví že jsou to oni co dělají rozbroje a bohužel OSPODY se staví na jejich stranu a bohužel i SOUDY nikdo nepoužívá mozek odtrhnou dítě z funkční rodiny a dají ho otci který na dítě neplatil a dělal že ho nezná a najednou má dítě jeho matka a všem se to zdá normální. A já a moje rodina bohužel na tom takle není sama a je to hrůza a děs že se tady týrají veřejně děti. Ještě že jsou tady takový lidi jako paní doktorka která ví o co jde. Moc a moc za ní děkuji

• velmi dobrý

Paní doktorka mi velmi pomohla, lidský přístup, jde proti stádu ... bohužel je obětí psychopatických mstivých otců, kteří nedokážou přenést, že jim žena odešla a mstí se na dětech ... nemyslím si, že jde proti otcům, pracuje v zájmu dětí a i s otci ...

• velmi dobrý

Paní doktorka je výborná a doplácí na to, že pracuje poctivě, nikoli rutinně. Je velmi statečná, neopouští trpící děti, ani když je jí vyhrožováno, je vydírána a ostouzena. Nemyslím si, že jsou proti ní otcové, ale nezralí rodiče obou pohlaví. Vždyť ona není na straně matek proti otcům. Ona je vždy zásadně na straně dětí. To, že momentálně hrdinně čelí masivnímu stalkingu, (což je trestná činnost), jí časem určitě přinese spravedlivou slávu. Vždyť je to hrdinka.

• velmi dobrý

paní doktorka je fajn, jen je chudák obětí stalkingu nějakých psychopatů, doufám že si z toho nic nedělá a povznese se na to. Musí to být sice velmi nepříjemné ale profesionál si s tím poradí.

• velmi dobrý

S hodnocenou jsem se setkával od r.2007 do r.2010 radila matce mého syna a psala mnoho názorů soudu,OSPODu aj. V roce 2011soud vzal z péče syna matce a tak díky Uváčikové mám syna v péči já matka si pro něj jezdí ke styku určeným soudem ,syn má již 2 roky oba rodiče.Bez hodnocené a jejích spolupracovnic by ke změně výchovy nikdy nedošlo a tak tuto doporučuji všem "matkám" které berou dětem tátu .

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Tomáš Kleisner

psycholog,  dětský psycholog