Alena Uváčiková, dětský psycholog Praha

Alena Uváčiková

Adresy

Informace o lékaři

• Řešíte vztahy, práci, školu, sami sebe či zdraví? Chybí vám chuť do života? Rádi byste něco ve svém životě změnili, ale nevíte, jak na to? Hledáte směr a smysl? Nedokážete si odpočinout nebo je prostě těch starostí na vás již hodně? Pak je možná ten pravý čas vyhledat odbornou psychologickou pomoc.

Ráda bych vás ujistila, že návštěva psychologa není nic, z čeho byste museli mít strach. Rozhodně vás to neřadí mezi „blázny“, ani to neznamená, že na svůj život nestačíte. Už jen tím, že uvažujete o vyhledání odborné pomoci, dáváte jasně najevo, že se snažíte svou situaci aktivně řešit. Uvažujete-li o návštěvě psychologa, nepochybujte o vážnosti svých důvodů. Pokud vám cokoli narušuje vaši vnitřní stabilitu a pohodu, pak se nikdy nejedná o banalitu.

Neváhejte a vyhledejte pomoc.

Na úvod vám nabízím své stránky, kde naleznete informace o mně, mé práci, přístupu a oblastech, ve kterých vám mohu být nápomocna.

Ráda Vás přivítám ve své soukromé ambulanci.

O mě:

Narodila jsem se v roce 1960 v Bratislavě. V Bratislavě jsem vystudovala na univerzitě J.A.Komenského klinickou psychologii.V roce 1985 jsem ukončila studium absolvováním rigorózním zkoušek.
    Několik let jsem se věnovala práci v psychiatrické léčebně. Posléze v rámci svého úvazku v OÚNZ,jsem se věnovala mimo jiné práci s dětmi, v dětském domově, kde jsem se aktivně podílela na vytvoření standardů pro zlepšení psychického a životního komfortu pro zde umístěné děti, aktivně se věnovala pěstounské a adoptivní péči a ještě před rokem 1989 se podílela na zavedení tzv. zahraniční adopce pro děti, které byly těžce umístitelné v rodinách v rámci československé republiky.
    Po přestěhování se do ČR jsem pracovala ve FODu, založila jsem Centrum právní ochrany dětí v rámci Ekologického právního servisu ( posléze v rámci Ligy lidských práv). Jsem spoluautorkou práce o Dodržování dětských práv v ČR, kterou LLP předkládala v roce 2002 OSN v Ženevě.
    Od roku 2000 mám vlastní privátní psychologickou ambulanci, kde se věnuji zejména dětem, krizové intervenci v rámci rozvodového a porozvodového období, problematice domácího násilí. Několik let jsem přednášela na gymnáziu o této problematice studentům v rámci výběrových volitelných seminářů.

Služby

• Řešení depresí
  • Psychoterapie
  • Řešení úzkostných stavů či pocitu vyhoření
  • Řešení porozvodových vztahů

• deprese

• psychoterapie
  • 26 května 2014

Hodnocení: Velmi slabý

S pani doktorkou jsme se na vstupni konzultaci domluvili na obsahlejsim vysetreni nasi dcery, kvuli kteremu jsme s dcerou zaridili a zorganizovali spoustu veci, ale pani doktorka na tuto schuzku do sve vlastni ordinace vubec nedorazila, zcela na ni zapomela! Hodnotit schopnosti psychologa, ktery na domluvenou schuzku s ditetem zapomene nebudu, ale sverit ji sve dite nemohu a nikomu jinemu doporucit take ne .....

• 21 února 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

skvela pani doktorka, ktera ma srdce na pravem miste, mysli na deti a ne na jejich rodice, kteri by casto potrebovali psychiatra vice, nez obeti jejich chovani, a o nasich slavnych soudech ani nemluvim!

• 23 prosince 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je skvělá lékařka na svém místě. Nám pohohla nejvíc ze všech lidí. Dokáže bojovat proti psychopatům a nebojí se jich i když na ní hází špínu. Můj případ ještě neskončil a paní doktorka nás drží nad vodou už rok a půl a pomáhá dál a já jako matka jsem za takového lékaře vděčná. A otcové kteří píši špínu na ní se stále schovávají a neukáží se protože ví že jsou to oni co dělají rozbroje a bohužel OSPODY se staví na jejich stranu a bohužel i SOUDY nikdo nepoužívá mozek odtrhnou dítě z funkční rodiny a dají ho otci který na dítě neplatil a dělal že ho nezná a najednou má dítě jeho matka a všem se to zdá normální. A já a moje rodina bohužel na tom takle není sama a je to hrůza a děs že se tady týrají veřejně děti. Ještě že jsou tady takový lidi jako paní doktorka která ví o co jde. Moc a moc za ní děkuji

• 7 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka mi velmi pomohla, lidský přístup, jde proti stádu ... bohužel je obětí psychopatických mstivých otců, kteří nedokážou přenést, že jim žena odešla a mstí se na dětech ... nemyslím si, že jde proti otcům, pracuje v zájmu dětí a i s otci ...

• 10 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je výborná a doplácí na to, že pracuje poctivě, nikoli rutinně. Je velmi statečná, neopouští trpící děti, ani když je jí vyhrožováno, je vydírána a ostouzena. Nemyslím si, že jsou proti ní otcové, ale nezralí rodiče obou pohlaví. Vždyť ona není na straně matek proti otcům. Ona je vždy zásadně na straně dětí. To, že momentálně hrdinně čelí masivnímu stalkingu, (což je trestná činnost), jí časem určitě přinese spravedlivou slávu. Vždyť je to hrdinka.

• 2 března 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

paní doktorka je fajn, jen je chudák obětí stalkingu nějakých psychopatů, doufám že si z toho nic nedělá a povznese se na to. Musí to být sice velmi nepříjemné ale profesionál si s tím poradí.

• 19 ledna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

S hodnocenou jsem se setkával od r.2007 do r.2010 radila matce mého syna a psala mnoho názorů soudu,OSPODu aj. V roce 2011soud vzal z péče syna matce a tak díky Uváčikové mám syna v péči já matka si pro něj jezdí ke styku určeným soudem ,syn má již 2 roky oba rodiče.Bez hodnocené a jejích spolupracovnic by ke změně výchovy nikdy nedošlo a tak tuto doporučuji všem "matkám" které berou dětem tátu .

• 15 ledna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Profesionální přístup k dětem, velice u dětí oblíbená " babička" nebo " teta". Paní doktorka pracuje především v zájmu dětí.

• 8 ledna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Velice dobrá, rozumí dětem i rodičům. Negativy má pouze od "otců". Zřejmě od psychopatů ze sekty "Spravedlnost dětem ". Kdo má jiný názor než oni, toho špiní, pomlouvají a ničí... jsou sprostí a arogantní k ženám. .Paní doktorka rozpozná ,co je skutečný zájem o dítě a co je pouhá pomsta matce dítěte za to, že si dovolila partnera opustit a to se jim nehodí....... Zatrpklým, opuštěným a poníženým ubožákům. Paní doktorko, jen tak dál, pracujte hlavně pro dobro dětí a ne jejich rodičů. Zdravím a s tou sektou pevné nervy, oni svou chybu nepřiznají a někdo to odnést musí :-). Už zase něco chystají .......

• 18 srpna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka pracuje zásadně v zájmu dětí a to je u dětského psychologa to nejdůležitější! JK

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Už víte, jaké jsou názory na tohoto lékaře?

Umístění