Dům zdraví
Jugoslávská 13, Brno

Umístění: Dům zdraví

Moje nejlepší paní doktorka kterou jsem kdy měla. Škoda, že šla do důchodu. Vždy vše dotáhla do konce. Snad nikdy jsem ji nezažila,že by byla na pacienty nepříjemná. Vždy usměvavá, vstřícná a empatická.To samé paní sestřička. Dalšího takového super lékaře už asi nenajdu.

Velmi výborná lékařka s velmi osobitým přístupem ke každému pacientovi. Kéž by byly všichni lékaři takoví.

Chodím k paní doktorce Soškové už 30 let a celou dobu jsem maximálně spokojený, i když ji navštěvuji většinou jen 1-2x ročně.

Výborná paní doktorka! Velmi osobitý přístup, vždy mám pocit, že když jdu do ordinace, tak se mi plně věnuje! Vždy léčbu jakéhokoliv problému dotáhne až do konce. Mám velmi dobré zkušenosti a jen doporučuji!

Velmi dobrá, pečlivá. K pacientům velmi empatická. Jen více takových.Sviták

Velmi příjemná a svědomitá lékařka.

úplně nejlepší. Zdenek.keclik@seznam.cz

Pro mne jednička.

Paní doktorka Sošková - jako lékařku jsem ji poznal už před cca 22 roky.Odborně na výši,svědomitá,vstřícná a empatická.Byla původně moje podniková lékařka a kdyby to bylo jen trochu možné,moc rád bych byl jejím pacientem i dál.JE VYNIKAJÍCÍ !!!

Paní doktorka je velice milá,vtřícná a ochotná a o sestřičce musím říci to samé, nikdy jsem s nimi neměla problém. Jsou to taková dvě sluníčka.K paní MUDr Soškové přešel i můj přítel a vřele ji doporučujeme našim přátelům