PL stomatolog, paradentolog
Kyjevská 8, Praha

Umístění: PL stomatolog, paradentolog Jiný

U paní doktorky jsem byl od malička vedený a když jsem se po letech objednal, tak mě sestra normálně objednala a dala mi termín. Když jsem poté dorazil do ordinace, tak paní doktorka vylezla, arogantně mi řekla, že jsem tam dlouho nebyl, a že už mě nevezmou. Otřesné chování lidi, kteří si říkají doktoři a které platíme z naších daní.

Arogantní, neetické chování k pacientovi, nezájem o jeho názor. Ironické poznámky o výkonu teoreticky spolupracujícího stomatologa. Doporučení nechat si vytrhat zuby a nahradit je můstkem je od specialisty "parodontologa" absurdní, popírající smysl této profese.

Paní doktorka je dobrá pouze pokud nemáte velké problémy, tak s ní jste spokojeni, ale jakmile nastane větší problém rychle odejděte. Možná požádám svého nového stomatologa o snímky a nechám je zveřejnit,jak může někdo nechat dojít pacienta, který pravidelně dochází na kontroly do tak zoufalého stavu. Špatné provedená resekce, záněty kořenových kanálků...

Pani doktorka je velmi zkušená stomatoložka, která si umí poradit i s velice složitým případem. Pracuje rychle a perfektně. Jsem ráda, že mohu být její pacientkou.

Vždy mi vše perfektně opravila, spravila, vytrhla. I když potřebuji velice rychlou pomoc, tak mě vždy "vecpe" mezi dosti nabitý den. Tuto zubařku si mohu jen pochvalovat.

Pani doktorka je velmi milá, hodná a svědomitá. Několika operacemi mi zachránila zuby o které bych byla přišla už ve 35-ti letech. Chodím k ní už dlouho a i když ty zákroky nebyly příjemné, nevyměnila bych ji a zároveň jí tímto za všechno moc děkuji.

Paní doktorka spolu se sestřičkou vytvářejí perfektní tým,který je při každé návštěvě vždy milý a dobře nalazen...mohu jen doporučit

Velmi pečlivá doktora a dokonce i velmi milá a vstřícná.