Ord. lékaře specialisty - neurologie
Čeňka Zemana 1440, Louny

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

pani doktorka ,rosova je velice peclivy clovek a bohu dik za ni !!!!!!prejeme ji mnoho zdravička a sil !!!!jsem velice spokojena !!!!!kež by byli vsichni lekari tak dusledny!!!!!!poznala mou diagnozu a diky ni se lecim!!!dekuji pani doktorko!!s pozdravem L.DŽURBANOVA!

S p. doktorkou jsem spokojená, než k něčemu přistoupí tak udělá pořádné vyšetření což už se dnes málo vidí.
Po vzájemné dohodě vždy vyhoví i mým požadavkům. Bohužel za to, že je dlouhodobě nemocná nemůže, tak nevím proč jí to plno lidí zazlívá. Můžete jít jinam vaše volby jsou neomezené.
Ano sestra je arogantní, odměřená, ale tu už nikdo nezmění je to v člověku a tak s ní jednám tak jak ona se mnou tak já s ní. S úspěchem :-) pacientka

Paní doktorka byla super, ale v současné době více marodí než ordinuje a léky co užívám scháním po jiných ordinacích neurologie. Sestra tam jen sedí nebo tam vůbec není. Pak jsem se objednala a nyní jsem se dozvěděla, že tam zase doktorka nebude. Již 5 měsíců čekám na vyšetření,sestra jen přeobjednává a naposledy mi řekla, že uýž mě neobjedná, že mě škrtá, můj zdravotní stav se stále zhoršuje a nemám kam jít..tak jsem se už naštvala a jedu do Prahy

Nejlepší doktorka, jako jsem kdy měla...Má opravdový zájem člověku pomoct. A ikdyž má ten den opravdu narváno a je unavená, tak se pacientovi plně a důkladně věnuje. Sesta nebyla příjemná, ale nyní se to zlepšilo. Mohu jedině doporučit.

Paní dokroka je velice mila, chápavá a empatická. Ráda pomůže a hrozně se snaží. Sestra je sice opravdu nesimpatická, ale paní doktorka je tak dobrá, že i to se dá přežít...

Velmi hodná šikovná paní doktorka.

U paní doktorky se léčím také velmi dlouho, oceňuji přístup, profesionalitu. Trošku mě mrzí dlouhé objednací termíny,jinak jsem velmi spokojena.

Opravdu obětavá, pečlivá lékařka.

Velmi dobá odbornice, komunikativní a příjenmné jednání, dopručuji všem, kteří nejsou spokojeni se svým neurologem.

nejlepší