Praktický lékař pro děti a dorost
tř. Svornosti 57, Olomouc

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pani doktorka je mila,ale lecit 6m dite kortikoidama nekolik mesicu,plus v dobe covidove v podstate nefungujici ordinace. Po telefonu nam bylo receno,ze prijimaji jen absolutne zdrave deti a pokud bude mit jen naznak nachlazeni,at jdeme okamzite do nemocnice a na testy.komunikace po mailu funguje tak na pul.nekdy p.doktorka odpovedela hned,nekdy za dva dny...popr.poslala e recept,ale zadny mail,jak pouzivat....na preventivnich prohlidkach si deti vzdy poslechla takovou rychlosti,ze stetoskop nestihla ani polozit na hrud a uz ho davala pryc....to vse nas presvedcilo za posledni rok o tom,ze v peci teto mudr nechceme s nasima detma byt dalsich 15let.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nedávno jsme řešili zdravotní problém našeho syna, který nebyl na první pohled jasný. Paní doktorka odvedla profesionální práci a navíc s námi ochotně konzultovala každý vzniklý problém. Děkujeme jí i sestřičce.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

S paní doktorkou jsme se setkali proto, že zastupuje naši paní doktorku. Uvádí, že ordinuji od 8:00 (zástup že je od 7:30), ale v ordinaci byla jen zmatená sestřička. Pani doktorka přišla naprosto v klidu po půl hodině bez jakekoli omluvy. Sestra mi pak vysvetlila, že to tak dělají pořád... Čekárna i ordinace vypadají, že se tam zastavil čas tak před 30 lety... dětský "koutek" tvoří židlicka, stůl a skříň s výrobky firmy Sunar. Paní doktorka dceru poslechla a odeslala na polikliniku k dalším vyšetření. Jako lékařku ji hodnotit nemůžu, protože se vlastně nic nedělo. Dcerce se ani do krku nekoukla, neprohmatala ani nic jiného... Možná bude dobrá lékařka, ale jsem ráda, že není dětskou lékařkou mé dcery.
Nemravová

zanedbala mi dite mala se ospila tvrdila ze to je plisen ale furt se to zhorsovalo a nakonec jsem jela na hradisko neunesla ze nemela pravdu ze mala mela atopicky exem a zacala po me ze ma alergii kdyz jsem rekla ze pujdu na alergoligii nechtela proc asi nechtela prece by to ona nemela placene je arogantni a hrozne chovani vubec by nemela byt lekarkou a este maminky zdime s penez

Paní doktorka je skvělá a sestřička taky. Nikdy nic nezanedbá, vždy řádně vyšetří. Mohu jen doporučit :)

S paní doktorkou máme velmi dobrou zkušenost. Je velmi zkušená a když jsme měli se synem opravdové problémy, byli jsme za ni moc rádi. Všechno dohodla, syna pořádně vyšetřili a dobře to dopadlo. Moc děkujeme a velmi doporučuji každému, kdo chce pro své dítě opravdu dobrého lékaře.

S paní doktorkou máme taky velmi negativní zkušenosti. Hledí bohužel jen na to jestli vše dostane zaplaceno a něco navíc se ji řešit moc nechce a co se týče běžně předepisovaných léků, tak u ní máte bohužel smůlu!Vše si uhraď celé sám a co se týče vyšetření, tak ani to není schopna udělat celé. Moje dítě ještě ani jednou neposlechla a to už k ní chodím nějaký ten měsíc.Bohužel to bylo na doporučení,ale já rozhodně nedoporučuji :-(

Absolutní spokojenost, paní doktorka je výborný odborník a skvělý člověk. Děkuji ji i její sestře za jejich péči!

Dobrý den, s paní doktorkou máme velice špatnou zkušenost. Dokud jsem nechťela přejít k jiné dětské doktorce, z důvodu nevyhovující vzdálenosti, vše bylo v pořádku. Pak nastaly problémy, paní doktorka po mě chtěla uhradit veškeré služby. Celkem 1200kč. Odůvodnila to tím, že si to nemůže vykázat od pojišťovny, nikdo ji výlohy nezaplatí.Že lékaře můžu měnit 1 za 3 měsíce, tak ať počkám nebo ať ji vše uhradím. Chovala se dost arogantně a sestra také.Nedala mi vůbec na výběr. Vůbec ji to nebylo blbé. Od pojišťovny si to vykázat klidně mohla, ale proto že máme vojenskou poj. tak to nešlo, prý kdybysme byli u metalky tak to jde. Je mi zle z toho jak tato doktorka podle vydělává na lidské nevědomosti. Peníze jsem ji zaplatila, neměla jsem na výběr. Poté jsem ale vše nahlásila a peníze mi byly vráceny.

Dobrý den, paní doktorka Alena Poučová je velmi milá, vstřícná, velmi dobře dělá svou práci, vždy vám ochotně pomůže a vyjde vstříc. Mám s ní velice dobré zkušenosti a dcera ji má moc ráda!