MUDr.

Alena Poučová

Pediatr

Zeptejte se Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

 • Praktický lékař pro děti a dorost

  tř. Svornosti 57
  77200 Olomouc, olomoucký

  94
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Názory pacientů

Přidat názor
 • dobrý

  Paní doktorka je skvělá a sestřička taky. Nikdy nic nezanedbá, vždy řádně vyšetří. Mohu jen doporučit :)

 • velmi dobrý

  S paní doktorkou máme velmi dobrou zkušenost. Je velmi zkušená a když jsme měli se synem opravdové problémy, byli jsme za ni moc rádi. Všechno dohodla, syna pořádně vyšetřili a dobře to dopadlo. Moc děkujeme a velmi doporučuji každému, kdo chce pro své dítě opravdu dobrého lékaře.

 • velmi slabý

  S paní doktorkou máme taky velmi negativní zkušenosti. Hledí bohužel jen na to jestli vše dostane zaplaceno a něco navíc se ji řešit moc nechce a co se týče běžně předepisovaných léků, tak u ní máte bohužel smůlu!Vše si uhraď celé sám a co se týče vyšetření, tak ani to není schopna udělat celé. Moje dítě ještě ani jednou neposlechla a to už k ní chodím nějaký ten měsíc.Bohužel to bylo na doporučení,ale já rozhodně nedoporučuji :-(

 • velmi dobrý

  Absolutní spokojenost, paní doktorka je výborný odborník a skvělý člověk. Děkuji ji i její sestře za jejich péči!

 • velmi slabý

  Dobrý den, s paní doktorkou máme velice špatnou zkušenost. Dokud jsem nechťela přejít k jiné dětské doktorce, z důvodu nevyhovující vzdálenosti, vše bylo v pořádku. Pak nastaly problémy, paní doktorka po mě chtěla uhradit veškeré služby. Celkem 1200kč. Odůvodnila to tím, že si to nemůže vykázat od pojišťovny, nikdo ji výlohy nezaplatí.Že lékaře můžu měnit 1 za 3 měsíce, tak ať počkám nebo ať ji vše uhradím. Chovala se dost arogantně a sestra také.Nedala mi vůbec na výběr. Vůbec ji to nebylo blbé. Od pojišťovny si to vykázat klidně mohla, ale proto že máme vojenskou poj. tak to nešlo, prý kdybysme byli u metalky tak to jde. Je mi zle z toho jak tato doktorka podle vydělává na lidské nevědomosti. Peníze jsem ji zaplatila, neměla jsem na výběr. Poté jsem ale vše nahlásila a peníze mi byly vráceny.

 • velmi dobrý

  Dobrý den, paní doktorka Alena Poučová je velmi milá, vstřícná, velmi dobře dělá svou práci, vždy vám ochotně pomůže a vyjde vstříc. Mám s ní velice dobré zkušenosti a dcera ji má moc ráda!

 • velmi dobrý

  MUDr.Poučová je vynikající dětská lékařka, kdo ji zná osobně tak dobře ví že je velmi slušná a chytrá ženská.Starala se o mé děti a nyní se stará o mého vnoučka.Všichni komu jsem ji doporučil tak jsou velmi spokojeni. S pozdravem Václav D.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je skvělá, chodím k ní s roční holčičkou a jsem nadšená, skvěle nám radí již od začátku od kojení přes příkrmy. Malá měla vyrážku na obličeji, začala jsem chodit ke kožařům a málem jsme skončily na kortikoidech, naštěstí jsem poslechla rady paní doktorky a zvládly jsme to s termální vodou, nikdy bych tomu nevěřila, ale fakta a výsledky na vlastním dítěti jsou nezlomná. Jsem moc ráda, že k ní chodíme a mohu jen a jen doporučit.. PS - k nesouhlasu rodiče skrz zdravotní pojišťovny - a vy byste jako pracovali zadarmo???? nechť si každý šáhne do svědomí.

 • velmi dobrý

  Vynikající paní doktorka,velice pečlivá,přímá a milá k dětem.Skvělý diagnostik,zkouší nové metody a homeopatika..Jsme moc spokojeni a neměnily by jsme.

 • velmi slabý

  Nedokážu posoudit, zda je dobrá lékařka, ale souhlasím s názorem, že svou lékařskou praxi bere pouze jako podnikání. Z důvodu přeplněných limitů zdravotní pojišťovny přesouvá vyšetření a rehabilitace na pozdější dobu a při každé poradně dává patřičně najevo, jak moc jí nevyhovuje zdravotní pojišťovna, kterou zrovna máte. Zkrátka neudělá nic, za co nedostane od pojišťovny řádně a hlavně včas zaplaceno. Při každé návštěvě si navíc vymýšlí pokaždé jiné důvody, proč byste měli změnit pojišťovnu. Odešli jsme od ní, protože takový lékař, který vám při poradně nic neporadí, dítě téměř neprohlíží a zajímají ho jen peníze je k ničemu.