Alena Piklová, fyzioterapeut Louny

Alena Piklová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• 17 prosince 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velice příjemná, komunikativní a má individuální přístup ke každému pacientovi. Vřele doporučuji.

• 16 března 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Podle mého názoru je paní doktorka výborný odborník. Mým problémům se věnuje zodpovědně a z 98% mi je odstranila. Je příjemná a milá. Poslední příspěvek Host , který ji napadá a neumí se pod to podepsat, je ubohý.

• 26 září 2011

Hodnocení: Neutrální

Nehodlám se vyjadřovat k odborné stránce pí. doktorky, ale ohrazuji se na hodnocení,jak je výborná po lidské stránce...nelze totiž zapomenout na to , že před revolucí byla jeden čas ředitelkou nemocnice v Lounech a za tu dobu napáchala spoustu křivd a nenapravitelných rozhodnutích, které ve svém důsledku vedly až tragickým životním změnám některých lidí, když pomineme značné finanční ztráty, které těmto osobám v důsledku špatného a nelogického rozhodnutí z titulu moci způsobila!! Za tato nesmyslná a arogantní rozhodnutí se pokud vím nikomu nikdy neomluvila...Takže pozor na subjektivní kladná hodnocení jejího charakteru !!Pí. doktorka zde může klidně na tento názor reagovat, ačkoliv pochybuji, že jí nějaká hodnoce na těchto stránkách zajímají..

• 26 září 2011

Hodnocení: Dobrý

Skvělá paní doktorka, jsem moc spokojená. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• 10 května 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

mĚLA JSEM TU ČEST S PANÍ DOKTORKOU CHVÍLY PRACOVAT,JAKO TÉMĚŘ KOLEGYNĚ A MUSÍM KONSTATOVAT,ŽE LEPŠÍHO LÉKAŘE JSEM NEPOZNALA,JE TO ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ,VŘELA DOPORUČUJI VŠEM.JE SKVĚLÁ I JAKO ČLOVĚK

• 22 března 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Nemohu jinak, než dát nejlepší. První lékař, který vás chce opravdu vyléčit. Pátrá po příčině a řeší. Tolik pozornosti mi ještě žádný lékař nevěnoval. Moc milá paní doktorka a stejně tak i sestřička.

• 13 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi dobrá, pečlivá a uvážlivá lékařka. Z jejího přístupu je znát zájem o pacienty a velká snaha jim pomoci. S obdivuhodnou trpělivostí vysvětluje pacientům své doporučení a postupy. Mohu jen chválit a doporučit.

• 12 května 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborná spolehlivá pečlivá a ochotná lékařka.

• 17 října 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to doktorka,která se snaží doopravdy pomoci.Je lidská,příjemná.Díky její pečlivosti už nevím co je bolest zad.

• 30 září 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vážím si jejího profesionálního přístupu. Ví přesně co dělá a mám k ní důvěru.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění