Alena Piklová

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

Přidat názor
  • velmi dobrý

Paní doktorka je velice příjemná, komunikativní a má individuální přístup ke každému pacientovi. Vřele doporučuji.

• velmi dobrý

Podle mého názoru je paní doktorka výborný odborník. Mým problémům se věnuje zodpovědně a z 98% mi je odstranila. Je příjemná a milá. Poslední příspěvek Host , který ji napadá a neumí se pod to podepsat, je ubohý.

• neutrální

Nehodlám se vyjadřovat k odborné stránce pí. doktorky, ale ohrazuji se na hodnocení,jak je výborná po lidské stránce...nelze totiž zapomenout na to , že před revolucí byla jeden čas ředitelkou nemocnice v Lounech a za tu dobu napáchala spoustu křivd a nenapravitelných rozhodnutích, které ve svém důsledku vedly až tragickým životním změnám některých lidí, když pomineme značné finanční ztráty, které těmto osobám v důsledku špatného a nelogického rozhodnutí z titulu moci způsobila!! Za tato nesmyslná a arogantní rozhodnutí se pokud vím nikomu nikdy neomluvila...Takže pozor na subjektivní kladná hodnocení jejího charakteru !!Pí. doktorka zde může klidně na tento názor reagovat, ačkoliv pochybuji, že jí nějaká hodnoce na těchto stránkách zajímají..

• dobrý

Skvělá paní doktorka, jsem moc spokojená. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• velmi dobrý

mĚLA JSEM TU ČEST S PANÍ DOKTORKOU CHVÍLY PRACOVAT,JAKO TÉMĚŘ KOLEGYNĚ A MUSÍM KONSTATOVAT,ŽE LEPŠÍHO LÉKAŘE JSEM NEPOZNALA,JE TO ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ,VŘELA DOPORUČUJI VŠEM.JE SKVĚLÁ I JAKO ČLOVĚK

• velmi dobrý

Nemohu jinak, než dát nejlepší. První lékař, který vás chce opravdu vyléčit. Pátrá po příčině a řeší. Tolik pozornosti mi ještě žádný lékař nevěnoval. Moc milá paní doktorka a stejně tak i sestřička.

• velmi dobrý

Velmi dobrá, pečlivá a uvážlivá lékařka. Z jejího přístupu je znát zájem o pacienty a velká snaha jim pomoci. S obdivuhodnou trpělivostí vysvětluje pacientům své doporučení a postupy. Mohu jen chválit a doporučit.

• velmi dobrý

Výborná spolehlivá pečlivá a ochotná lékařka.

• velmi dobrý

Je to doktorka,která se snaží doopravdy pomoci.Je lidská,příjemná.Díky její pečlivosti už nevím co je bolest zad.

• velmi dobrý

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vážím si jejího profesionálního přístupu. Ví přesně co dělá a mám k ní důvěru.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.