Běžný termín

CRP

EKG +4 Více

Hladina glukózy v krvi

Měření krevního tlaku

Měření žilní průchodnosti dolních končetin

Poliklinika Bechyňova
Bechyňova 6, Praha

MUDr. Alena Mašková - praktický lékař pro dospělé, závodní zdravotní péče.

• všeobecný praktický lékař

Nejčastěji hledané služby

Bechyňova 6, Praha

Poliklinika Bechyňova

Umístění: PL pro dospělé

Jsem překvapený, kolik pozitivních komentářů tu je. Mám pouze jednorázovou zkušenost, ale doktorka byla značně nepříjemná, podívala se mi krátce do krku a během 5 sekund předepsala antibiotika s tím, že mám angínu. Zašel jsem pro jistotu ještě na ORL, abych dostal další názor, poněvadž mi přišlo, že vyšetření odbyla (a přidružené problémy ji vůbec nezajímaly). O žádnou angínu nešlo, původ byl v nosohltanu - mandle byly úplně v pořádku a antibiotika nebyla třeba.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Mašková je ten NEJHORŠÍ LÉKAŘ, jakého jsem kdy navštívila. Neschopnost sestřičky a paní doktorky je tristní. Zde je několik mých zážitků:
1. V roce 2018 jsem potřebovala předoperační vyšetření. Sdělila jsem paní doktorce, že ve středu ráno musím být v nemocnici. Ona mě poslala na vyšetření pozdě a kdybych si nezjistila sama informace o předoperačním vyšetření, musela bych na operaci zhoubného nádoru čekat o týden déle!
2. Po operaci jsem přinesla paní doktorce zprávu z nemocnice. Jediné, co mi řekla, že těm zkratkám ve zprávě stejně nerozumí a že jsem měla jít ke svému gynekologovi a ne k ní (ve zprávě bylo napsáno, že mám navštívit svého ošetřujícího lékaře).
3. Pro svého zaměstnavatele jsem potřebovala vstupní vyšetření a tedy výpis od praktického lékaře. Volala jsem sestřičce, aby mi připravila výpis, protože nemám jinou možnost, než si ho jet vyzvednout v pracovní době. Když jsem přijela, nechala mě paní doktorce čekat 15min., aby se mě poté zeptala, co potřebuji a zda jsem někdy absolvovala nějakou operaci (znamená to tedy, že zprávu, kterou jsem ji odevzdala po operaci si vůbec nezapsala!!!!!!!!!!!). Tento výkon je zpoplatněn 200 Kč.
4. Po těchto zkušenostech jsem se rozhodla změnit praktického lékaře. Od nového jsem dostala žádanku na výpis z karty od současného praktického lékaře. A tak čekám už měsíc a výpis stále nebyl poslán. Už 2x jsem mluvila s paní doktorkou, která mi řekla, že sestřička není v ordinaci a že neví, kde žádanka je a mám to tedy zkusit příští týden.
Toto jednání je absolutně neprofesionální, trapné, ukazující na totální nepořádek v tak citlivých dokumentech jako jsou zdravotní údaje pacienta, aroganci ze strany paní doktorky a neschopnosti vykonávat svoji práci.
Všem tedy doporučuji najít si schopného doktora, rozhodně to není MUDr. Mašková.

Umístění: Poliklinika Bechyňova

Paní doktorka je nejen nepříjemná, ale neustále neordinuje. Během posledních dvou měsíců jsem se ji snažila dostihnout čtyřikrát a nikdy nebyla v ordinaci ve svých ordinačních hodinách. Na dveřích pouze vzkaz o uzavřené ordinaci či dovolené. Zároveň ani často nemá záskok. Informace na webových stránkách nejsou vůbec aktuální a pokud se chcete pani doktorce dovolat, můžete to zkoušet celý den. Když jsem ji navštívíla naposledy před dvěma lety, měla jsem bolestivou bulku na krku. Diagnostikovala mi angínu a předepsala antibiotika. Boule se do měsíce zhoršila a paní doktorka mi předepsala jiná antibiotika. Bez úspěchu. Nakonec jsem sama odešla na ORL, kde mi okamžitě zjistili nález na uzlinách s možnou metastází a do měsíce jsem byla na operačním sále s cystou na lymfatických uzlinách. Tuto lékařku rozhodně nedoporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem absolvoval pouze dvě návštěvy, ale nemůžu nic vytknout. Doktorka je příjemná, sestřička trochu méně, ale určitě ne natolik, aby mi to zkazilo den.

Asi nejneprijemnejsi lekarka, ke ktere jsem mel tu "cest" chodit. Ale zrejme jsem si to zaslouzil tim, ze jsem byl tehda student. Vrele nedoporucuji.

Dobrý den, mě osobně paní doktorka Mašková vždy pomohla a považuji jí za člověka na svém místě. Doporučuji.

U paní doktorky jsem byla jen jednou, byla první, na kterou jsem narazila, která přijímala studenty.
Přijala mě vřele, a už více než 20 let mám své problémy, byla ochotná se mnou diskutovat, probrat má stanoviska, stejně jako vyjádřit ta svá. Ještě jsem ji nenavštívila s akutním stavem, abych mohla posoudit i tuto stránku její osobnosti, ale na druhou stranu si cením, že nemusím býr u doktora v 6 ráno, abych v 11 přišla na řadu.

Paní doktorka je vstřícná, věcná, komunikativní a otevřená. Sestra je příjemná, v poměrně složitém případě zdravotně postiženého výrazně pomohli.

Jsem u paní doktorky celkem nový pacient, zato s jistými už zajetými populačními "chorobami" (alergie, nízká imunita, disfunkce štítné žlázy apod...). Paní doktorka mě bez problémů přijala, doposavaď se ke mně chovala vždy velmi profesionálně, vstřícně a veškeré léčebné metody se mnou konzultovala, případně mi velmi ochotně vysvětlila situaci a její následky. Stejně tak si nemohu stěžovat na způsob léčby a volbu předepisovaných nebo doporučených farmak a léčiv, či doporučení k odborníkovi, kde bylo třeba. Jednoznačně si nemohu stěžovat. Na názor má samozřejmě každý právo, ale já za sebe zde s negativními komentáři souhlasit nemohu, jelikož takovou zkušenost nemám.
Přeji všem pevné zdraví! A. Kratochvílová

Moc nerozumím níže uvedeným negativním hodnocení...
MUDr. Mašková je velice precizní doktorka, dobrý diagnostik. To že je stručná a výstižná považuji spíše za výhodu. Je přiměřeně empatická (uklidní i při hypochondických výlevech), ale zároveň asertivní (nerozplývá se nad každou rýmou). Lenka M.

MUDr. Alena Mašková - praktický lékař pro dospělé, závodní zdravotní péče.

• všeobecný praktický lékař