Ordinace ženského lékaře
Jiráskova 9, Sokolov

Umístění: Ordinace ženského lékaře Jiný

Paní doktorka Kotrbová je člověk se srdíčkem na dlani. Navštěvuji ji 37 let a držím si palce, aby to bylo co nejdéle. Nikdy bych neměnila. Od první návštěvy (od roku 1986) to vždy bylo vždy vyšetření na úrovni. S úsměvem, slovem pohlazení, vysvětlení. Když jsem měla zdravotní problém, první jsem ji oslovila přes e-.mail. Rychle reagovala. Více takových lékařů. Za mě je jednička. Děkuji paní doktorko

Umístění: Ordinace ženského lékaře Jiný

Já určitě doktorku Kotrbovou nedoporučuji. Prosím Vás, najděte si lékaře, který se Vám bude věnovat na 100%. Paní Kotrbová velmi nepříjemná občas arogantní. Necítila jsem se v jejich rukou bezpečně. Pořádně nic nevysvětlí. Ta atmosféra u ní hrůza. Předepsala mi léky, který už na trhu končí jinými slovy v moderní medicíně se asi už nevyzná. Samozřejmě mi po těch lécích nebylo dobře. Nový doktor mi řekl, že nechápe , co mi to předepsala. Ke Kotrbový už nikdy a o sestře ani nemluvim. Když jsem si v 15 letech přišla pro antikoncepci, dostala jsem vynadáno od sestry, že je brzo. Co jí je do toho ? V kolika letech jdu poprvé k lékaři ? Obě dve by se mely nad sebou zamyslet. Katastrofa . Naštěstí už pár let odcházím k novému lékaři a přístup, profesionalita, chování se s nimi nedá ani srovnat.

Paní doktorka byla kdysi ještě v pohodě, ale s posledním přístupem ke mě jsem řekla že ne. Doktorka i sestra byli přímo naštvaní, a vybili se vše na mě dá se říct. Volala jsem s problémem, se kterým mě objednala ještě týž den ale později.. samozřejmě na na dvě hodiny téměř před zavíračkou.. říkala sem jí, že přítel ve dvě končí tak jestli by to nešlo ve čtvrt na 3 a ona že ne.. samozřejmě jsem tak čekala až do půl... Jenže nejde o to, sestra nepříjemná, vejdu k doktorce, ta byla nepříjemná až přímo hnusná. Vyšetření bolelo, div mě tam neseřvala.. Přístup nulový.. Jo když máte s něčím problém a potřebujete pomoct.. tak se asi začne chovat takhle.. jestli jí ta práce nebaví, tak ať přestane ale aby si vylávala své starosti k pacientům, to přeci nejde.. Jsem teď jinde, a jsem víc než spokojená, paní doktorce dávám palec dolů ;) čekala jsem od ní víc..

Velmi skvělá lékařka,krásný přístup k pacientkám, vždy usměvavá a snaží se vždy vyřešit daný problém, ještě i povzbudit když člověku není zrovna moc dobře, sestřička též skvělá. Jsem ráda že chodím zrovna tam. Milča S.

Pokud nemáte problém, paní doktorka je opravdu příjemná... Když jsem ale přišla s malým problémem, už tak milá nebyla. Také vím, že jiné gynekoložky si zvou pacientky jednou za půl roku a ne jen jednou do roka, to by mi ani tolik nevadilo, ale bohužel nedělá ani sono vyšetření, pouze na požádání, což mi připadá zarážející (v dnešní době) ...

Monika

Paní doktorka Kotrbová je velmi milá a sympatická. Umí udělat legraci, odlehčit atmosféru při vyšetření a přesto je profesionální a odbornice na svém místě, která nic nezanedbá. Je ochotná, ordinace je příjemně zařízená a sestra je také vstřícná. Mohu jen doporučit, takovou lékařku si zaslouží každá žena.

Ž

Výborná lékařka i zdravotní sestra.p. Kotrbová spolu s p. Havlovou vytvářejí doslova rodinné prostředí a šíří kolem sebe pohodu.P.dr. profesionál.O tom všem jsem měla a mám možnost se přesvědčit při mých pooperačních potížích.Přesto jsem byla poslána na konzultaci do Plzně na kliniku a tam mě primář potvrdil správný léčebný postup p. dr. Kotrbové.Vřelé díky za její péči.

Ž

Děkuji za péči a vstřícnost.Z paní doktorky i ze sestřičkyp/.Zdeňka Havlová/ sálá klid tolik potřebný při ošetření.Mám velmi dobrou zkušenost s řešením při výskytu pooperačního problému,což mě potvrdil i primář gynekologie v Plzni kam mě p. doktorka Kotrbová poslala na konzultaci.Plně souhlasil s postupem léčení a tím potvrdilm její profesionalitu.Vřelé díky oběma.

Perfektní lidský přístup, profesionální odbornice.

Velmi milá a pečlivá lékařka. Nejlepší, kterou jsem za svůj život měla možnost poznat!!! Nepříjemná vyšetření se snaží vždy ulehčit a stále srší dobrou náladou!!! Mám ji moc ráda.