Endoskopie

Komplexní služby v celé oblasti orl

Ultrazvuk

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

druhoatestovaná zkušená lékařka s praxí v ORL oblasti u dospělých i dětských pacientů,
s dlouholetou praxí v zahraničí (Anglie, Švýcarsko, Pol...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• otorinolaryngologie

Umístění: jiné místo Nepolevující rýma s bolestí hlavy

Paní doktorka je příjemná a působí velmi profesionalně, moji důvěru si získala na první dojem. Vysvětlila srozumitelně léčbu, nenasazuje hned zbytečně ATB, když to ještě nepovažuje za nezbytné.

Nejsem odborně vzdělána v medicínském oboru, tudíž pokud se můj stav zhorší po podání a následné změně antibiotik a po návštěvě pohotovosti mi je doporučena kontrola, jdu tedy za ošetřujícím lékařem, který mi léčbu nasadil. Nevidím jediný důvod, aby byla paní doktorka arogantní a chovala se, jako kdybych ji obtěžovala, poslechla jsem pouze radu lékaře z pohotovosti. Paní doktorka mne odkázala na mého praktického lékaře, ten však nemá k dispozici výsledky výtěrů ani neví nic o stavu, ve kterém jsem přišla a nevidím důvod, aby ORL diagnozu řešil praktický lékař. Za mě tedy po stránce znalostí v oboru nemám problém, ale bohužel její působení v ordinaci na Praze 8, na poliklinice Mazurská jen poškozuje dobré jméno této ordinace

Pani doktorka se nam od zacatku snazila vnutit ATB i po negativnich vysledcich z vyteru na bakterii a za situace, kdy dite nemelo teplotu. V patek jina pani MUDr. akceptovala ze ATB neni potreba. Nedoporucuji.

Janina
Paní doktorka je profesionál, důkladně vás vyšetří, dobře komunikuje a vysvětlí vše potřebné. Bohužel, její sestra tento dobrý dojem zcela kazí. Je arogantní, nepříjemná, a působí dojmem, že jí pacienti velmi, ale opravdu velmi obtěžují...

Paní doktorka je moc milá, ochotně vše vysvětlí, poradí. Mám jen jednu výtku, trošku zbytečně posílá na radiologická vyšetření (provádění preventivního CT je v rozporu s Doporučeními pro lékaře indikující radiologická vyšetření). Velké minus je velmi nepříjemná sestra.

U paní doktorky jsem byla nedávno 3x na Poliklinice Vinohrady. Paní doktorka Jeníková je velmi příjemná, pečlivě se vyptá na problémy i anamnézu. Vždycky vysvětluje jak Vás bude vyšetřovat a proč. Ochotná se s pacientem bavit o alternativách léčby a přizpůsobit se tomu, co Vám vyhovuje. Léčba byla hrazena na pojišťovnu, nic jsem nedoplácela (vyjma léků v lékárně ... ale o tom mne paní doktorka předem informovala). Romana Š