MUDr.

F. Stupky 10
    77900, Olomouc, olomoucký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi slabý

Paní doktorku Hodúrovou jsem navštěvoval v rámci zaměstnání. Přesto, že jsem u ní byl asi jen 7x za dobu 4 let, pokaždé byl nějaký problém! 3x sem ji navštívil když sem potřeboval něco já, a 4x sem ji musel navštívit kvůli tomu, že z předešlé návštěvy bylo něco špatně. Začalo to tím, že při nevinném odběru vzorků krve ze žíly mi sestra píchla jehlu tak hluboko dovnitř, že mi propíchla žílu skrz, což mělo za následek hematom po celé ruce a 14 dní neschopenku při druhé návštěvě. Později jsem chtěl vystavit potravinářský průkaz. S mým zdravotním stavem bylo vše v pořádku, jen to co nebylo byl potravinářský průkaz od paní doktorky na neoriginálním formuláři z tvrdého papíru, ale pouze jeho laciná náhražka v podobě kopie z tiskárny na měkký papír. Při prokazování u zaměstnavatele sem měl velké problémy.. mysleli si že sem průkazku zfalšoval. Ovšem při poslední návštěvě a událostech co se staly později, vzaly dech nejen mě, ale i ostatním co se o této věci dozvěděli. Kvůli střevním problémům sem byl nucen navštívit paní doktorku, ta mi po pár otázkách vzala stěry a poslala je do laboratoře, na tom by nebylo nic tak špatného. Z testů se zjistila nákaza bakteriemi, už přesně nevím jakého typu, každopádně z masa. Paní doktorka mi napsala antibiotika na přeléčení a dala mi recept. Zvesela sem odcházel že bylo konečně všechno v pořádku a ejhle.. při návštěvě lékárny s receptem sem objel asi půlku města a všude mi bylo řečeno: nemáme! Jedině na objednávku. Bylo mi to divné, přoč ani v jedné lékárně ve městě které převyšuje počet obyvatel přes 100 tisíc nemají lék co mám na receptu. Při bližším zkoumání ohledně léku na receptu sem přišel na to, že lék stojí přibližně 6000,- Kč a držte se.. tímto lékem se léčí pacienti s HIV!!! Jen díky tomu, že nikde v lékárnách sem ten lék nesehnal, a tím pádem nezačal brát, zachránil sem si život. Léky na HIV by mi totálně nabouraly celý imunitní systém... Když sem byl s receptem u paní doktorky, se slovy co že mi to napsala za lék se chvíli zadívala na recept, vytřeštila oči, řekla jejda.. a v tu ránu projela recept skartovačkou! Nedočkal sem se ani omluvy, ani ničeho jiného. Paní doktorka na mě v žádném případě nebyla hodná a vstřícná tak jak se tady v hojné míře píše, ani ochoty příliš nepobrala. O sestře se radši zmiňovat ani nebudu. Celkové zhodnocení špatné, v žádném případě bych paní doktorku nikomu nedoporučil. Jsem rád, že mám už jiného doktora a žádný z výše jmenovaných problémů už nemám

• velmi dobrý

Dobrý den, absolutně nesouhlasím s negativními názory na tuto paní doktroku.Již přes dvacet let je mou ošetřující lékařkou a při každém mém sebemenším zdravotním problému se mi věnovala s maximální péčí a snahou odhalit příčinu mých potíží. Léčí se u ní celá má rodina a nikdy jsme s ní neměli sebemenší problém. Paní doktorka je empatická, lidská a pečlivá. Mohu jen a jen doporučit.

• velmi dobrý

Dobrý den, absolutně nesouhlasím s negativními ohlasy na tuto paní doktorku. Jsem její pacientkou již přes dvacet let a při jakémkoliv sebemenším problému se mi věnovala s maximální péčí a s maximálním úsilím odhalit příčinu. Málokterý doktor v dnešní době je tak lidský a pečlivý, jako paní doktorka Hodúrová. Mezi její pacienty patří i celá má rodina a nikdy jsme neměli sebemenší pochyby ,co se její práce týče. Má naší maximální důvěru

• velmi dobrý

Dobrý den, paní doktorka je již přes deset let mou ošetřující doktorkou, vůbec nesouhlasím s názorem pána nade mnou. Paní doktorka vždy dopodrobna zjišťuje příčinu mých oněmocnění,když je potřeba,odešle mě ke specialistovi.Je vždy milá, vstřícná a člověk se před ní nemusí stydět svěřit se se sebemenším problémem. Jelikož pracuji v zdravotnictví, vím, jak je obtížné stanovit správnou diagnozu a myslím si, že by si spousta lidí neměla číst nežádoucí účinky v příbalových letácích léků, protože po přečtení se spoustě lidí nežádoucí účinky najednou objeví a lidé-neznalí si diagnózu stanovují sami a lékařům v ordinacích radí co by měli udělat a na jaké vyšetření je poslat.S paní doktorkou mám jen pozitivní zkušenosti a vřele bych ji všem doporučila

• velmi dobrý

mohu jen doporučit!výborný přístup paní lékařky,erudovaná,vstřícná,vždy mi pomohla

• velmi dobrý

Mám dobré zkušenosti s paní doktorkou, jsem s ní spokojená.Když mám nějaký problém vždy ho vyřeší a ochotně pomůže.Děkuji jí za její léčení a chování jako člověk k člověku.

• velmi dobrý

Moje hodnocení paní doktorky je velice kladné,chodím k paní doktorce již několik let a jsem velice spokojen. Ti ,co zde píší takové negativní nesmysly, jsou bud´hypochondři anebo se mají přespříliš rádi a chtějí, aby se celý svět kolem nich točil.

• velmi dobrý

Lékařka splňuje podle mého názoru všechna kriteria pro výběr velmi dobrého praktického lékaře.Erudovaná,empatická k pacientům

• slabý

Změnila jsem lékaře

Vyborna prakticka lekarka.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.