Neurolog Více

Brno 1 adresa

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Byl jsem u paní doktorky na doporučení mého obvodního lékaře.Paní doktorka byla pečlivá,empatická.Vše mi bylo podrobně vyvětleno.Oceňuji rovněž skvělý přístup a odbornost.
Mohu doporučit.

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Velice nadstandardní a obětavý přístup paní doktorky.

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová

Děkuji a přeji pěkný den. Fejfarová

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji, je skvělou odbornicí s úžasným přístupem k pacientovi.

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Byla to moje první návštěva u paní doktorky. Byla konkrétní, věcná, vstřícná a podrobně mi vysvětlila můj problém. Poslala mě na další vyšetření, aby co nejpodrobněji zjistila můj zdravotní stav. Za mě skvělý a velmi vstřícný přístup.

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Pani doktorka byla skvela, vse vysvetlila, snazila se me podporit a jeste se mnou ze sve pauzy na obed diskutovala o stavu zdravotnictvi. Venovala mi hodne casu, zaroven me do ordinace volala v cas objednani. Medikace mi skutecne pomohla a ulevila od bolesti. Navic me vzala hned druhy den, co jsem zavolala! U ostatnich neurologi bych cekala dele. Dekuji za takovy pristup.

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Paní doktorka je zlatá! Termín objednání byl velice dobrý a rychlý. Paní doktorka je empatická a ráda vysvětlí problém. Já jsem spokojen a určitě se těším na další návštěvu! Děkuji paní doktorko!

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Vyšetření zrychlené ,takové to honem honem,nejlíp se neptat na nic protože čeká venku další pacient a nedej bože když chcete něco vysvětlit po telefonu.Asi by to chtělo méně pacientů a nebýt ve stresu.Ale jinak své práci rozumí.

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová

Dobrý den, mrzí mě, pokud nejste spokojen či spokojena,málokdy se to stává. Nevím ,jak Vás oslovit, neb nevidím Vaše jméno. Pokud se chcete na cokoli zeptat v rámci svého neurologického problému, nemohu řešit po telefonu, neb GDPR mi to zakazuje, objednejte se na kontrolní vyšetření a připravte si dotazy. Ráda se Vám budu věnovat. Kontrolní vyšetření zavedeného pacienta je v čase 15min, tak je to nastavené od pojišťovny. Věřím, že to bude dostačující.S přáním hezkého dne A.Čumpelíková Fejfarová

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Paní doktorka je velmi svědomitá, pečlivá a důkladná. Jsem po neurologické operaci a v její péči se cítím bezpečně. Velmi pečlivě hlídá můj stav.

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Skvělá komunikace a srozumitelné objasnění, vstřícný osobní přístup. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Paní doktorka má lidský přístup,vysoká odbornost a rychlost objednání a pomocí . Chodím k ní už léta a jsem velice spokojená,mohu jen doporučit