Nejlepší zubař! Příjemné jednání, pečlivost a přístup k pacientovi. Atmosféra v ordinaci je neskutečná.

Jsem velmi spokojena s přístupem lékaře i sestřičky k pacientovi. Suprové jednání i ošetření. Citlivé a bezbolestné ošetření. Ještě jednou děkuji za péči.Holienková

Jsem s lékařem velmi spokojená. Čistil mi kanálky u zubu, který bolel, vyvrtal, zpevnil dráty, dal vložku, aby se zub zklidnil. Při další návštěvě zub vyplnil kombinací amalgamu a bílé plomby. Zub nebolí, vypadá hezky.
Děkuju, budu doporučovat známým a klientům.

Rozhodně nedoporučuji. Přesvědčil mě, že je pod malou plombičkou kaz, zub mě vůbec nebolel. Vyvrtal mi celý zub, ačkoli mluvil o jednom malém kazu a podráždil nervy tak, že jsem nemohla na zub vůbec kousnout a bolela mě celá půlka obličeje. Nakonec jsem musela vyhledat jiného lékaře, aby zachránil to, co on rozvrtal, ale zub mi už nikdo nevrátí.

Pak doktor je zatím ten nejlepší co jsem mela.i se skoro hodinovým opoždění me vzal a zbavil bolesti.je citlivý a ohleduplný.ptá se jak vám je i se snaží vas rozptýlit...já muzu jen doporučit a to mám ze zubař u panickou hruzu

pozor ! nedoporučuji mddr. adama svačinu aspoň ne jako záskok na bolest za svého zubaře který byl zrovna na dovolené. měla jsem pulpitidu- zánět v dásni(velmi nateklou tvář) a místo otevření a vyčištění zubních kanálků mi pan doktor napsal jen recept na průplach. ted mi museli řezat dáseň !!!!! pan doktor mě odbil a neděkuji mu za to. vřele nedoporučuji. nevím jaký je pan doktor na své pacienty ale doufám že profesionálnější než je k pacientům z jiné ordinace !!!!!!! bohužel těžce neprofesionální !