Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Jsem pacientkou pana doktora více, než 4 roky a kdybych to dokázala, postavila bych mu vedle ordinace sochu. Od dětství jsem trpěla panickou hrůzou ze zubních lékařů a bohužel se to také odrazilo na mých zubech. Od doby, kdy si mě do péče vzal PAN doktor Chaloupka nejen, že se vůbec ničeho nebojím, ale mám zuby v pořádku a to díky nekonečně trpělivému, citlivému, naprosto bezbolestnému a velmi příjemnému přístupu pana doktora a celé ordinace. Jdu tam ráda, protože vím, že jsem v nejlepších rukách. Kéž by lékařů s takovým přístupem a erudicí bylo víc a víc. Nesmírně si vážím jeho, jako lékaře a jako člověka a modlím se, aby nám tady zůstal.

Dnes byly v ordinaci moje děti a bylo to příjemné. Starší syn měl sice hluboký kaz, ale díky trpělivosti a citlivému přístupu pana doktora i sestřičky zvládl ošetření bez stresu, odcházeli jsme dokonce s úsměvem. Velice za to děkuji! O vysoké profesionalitě a moderním vybavení ordinace už tu psáno bylo, mohu jen potvrdit.

Neskutečně vstřícný a profesionální přístup. Pan doktor pracuje bezbolestně a precizně. Moderní vybavení ordinace je samozřejmostí, stejně tak jako výborná sestra (trochu vtipálek :) ) Zatím nemám výhrady a věřím, že je nebudu mít ani v budoucnu.

Pana doktora i celý kolektiv zubní ordinace Cool Look mohu vřele dopořučit. Poslední půl rok jsem je navštěvovala každý měsíc a nemám jedinou špatnou zkušenost. Vždy byli všichni milí, uměvaví, ochotní a vstřícní. Jsem velice vděčná, že mi dali všechny zuby dopořádku a byli se mnou při zákrocích trpěliví. V ordinaci panuje pozitivní atmosféra a i když to, co si člověk na křesle mnohdy prožije by ho mohlo od zubařů odrazovat já se nebojím a vím, že zde budu mít vždy tu nejlepší, nejprofesionálnější a nejohleduplnější péči.

Nadstandardní přístup a péče o pacienta, pečlivé a důkladné ošetření, prostě vynikající, mohu jen doporučit.

Vynikajici zubar, ktery osetruje zcela bezbolestne. Doporucuji.

Pana doktora navštevuji víc než rok na Praze 7 a jsem moc spokojená. Pan doktor je ochotný, během ošetření velice citlivý, vše dopodrobna vysvětlí a je vidět, že má o pacienty zájem. Prostředí ve kterém pracuje je moderně vybaveno a ostatní personál je taky příjemný. Doporučuji!

Již jsem měl tu čest navštěvovat více zubních lékařů v CR i SR no pán doktor je prostě jednička. Podrobně informuje pacienta jaké jsou možnosti léčby,a která je pro něj ta nejvhodnější. Ošetření rychlé, bezbolestné, profesionální. Perfektně vybavená ordinace. Zdravotní sestřička i recepce je super, vstřícná a milá.
Mohu jen souhlasit se všemi kladnými příspěvky.

Když čtu názor paní Markéty, mám pocit, že to není tentýž lékař. Jelikož jsem se nestaral o své zuby, následky mé lenosti odstranil až pan doktor ve své ordinaci na Praze 7. Příjemné prostředí, špičkové vybavení, milé recepční a usměvavá sestřička. A abych zhodnotil i práci pana doktora, má kvalitní vzdělání, profesionální přístup a nekonečnou trpělivost při zákrocích. Paní Markéta, doporučuji Vám návštěvu pana zubaře přímo v jeho ordinaci a uvidíte, že když jsou dobré podmínky, i ošetření vypadá jinak.

Pan doktor je sice velmi příjemný,ohleduplný a pečlivý. Nicméně na pohotovosti,kde jsem byla mi po dlouhém zjišťování,který zub je příčinou mých problém ošetřil jiný zub než který mne bolel. Proto jsem musela další den k zubaři znovu. Což vzhledem k mému vysokému stupni těhotenství nebyl zrovna příjemný zážitek.

MDDr. Adam Chaloupka

Vaše zkušenost mě mrzí, nicméně na pohotovosti panují po stránce vybavení polní podmínky a diagnostické možnosti jsou velmi omezené (není k dispozi rentgen apod.). I když se tam lékaři snaží dělat, co je v jejich silách, někdy to bohužel nestačí. Pokud ve vzácných případech nelze vyšetřením zjistit dostatek informací, na základě kterých je možné se rozhodnout, pacientovi situaci popíšu a příp. mu doporučím vyčkat s návštěvou ke svému lékaři, který má rentgen a další metody vyšetření k dispozici. Pokud pacient přesto trvá na ošetření i po výslovné upozorněním, že bude ošetřena pouze "nejpravděpodobnější", ale nikoliv 100 % jistá příčina, nezbývá, než to provést na pacientovo vlastní riziko a doufat, že jeho obtíže neměly netypickou podobu, která by mohla vést ke špatnému vyhodnocení.