Praktická lékařka pro dospělé a dorost
Horní 90, Počátky

Z důvodu přestěhování jsem se musela od paní doktorky přeregistrovat. Nemám z toho dobrý pocit. Paní doktorce jsem věřila, má mnoho zkušeností. Vždy byla milá a snažila se pomoci. Moc ji za péči děkuji.

U paní doktorky se léčím více jak dest let. Vždy mě s mými problémy a zdravotními komplikacemi pomohla a dobře vyléčila.Pro mě je to Paní doktorka s velkým P.

U této lékařky se léčím již více jak deset roků a její léčba i přístup jsou vždy perfektní. Nemohu si na ni stěžovat ani v nejmenším. Mohu jen doporučit!!!

Skvělá,obětavá,velice vstřícná lékařka,která nehledí na svůj volný čas a vždy
pomůže. Již téměž 20 let se u ní léčím a neměnila bych.

Pani doktorku považuji za jednu z nejlepších lékařek v regionů,proto za ní
jezdí pacienti až 50km. Je velice ochotná,svědomitá,vždy jsem byla vyšetřena
a úspěšně léčena již řadu let.Její vysoce kvalitní péče souvisí i s její
odborností interní lékařky ! I bez smlouvy s některými pojišťovnami ochotně a kvalitně provede pacintovi předoperační vyšetření, takže nemusí cestovat
zbytečně a únavně po celém okrese a to bez nároku na finační odměnu - zvláště
vstřícná je vůči starším pacintům. Hovořím ze skutečnosti své i mého manžela.
Odbornou kvalitu předoperačních vyšetření vysoce hodnotí i odborníci v okresních
a krajských nemocnicích.Jako pacienti jsme tak výborně připraveni k operaci,
za to patří pani doktorce velký dík a uznání!Rovněž ji obdivuji při profesionálním jednání s pacienty a za velkou trpělivost, neboť jsme byla
osobně přítomna vystupování velice neurvalého pacienta, který pani doktorku
hrubě urážel zcela bez důvodně(já sama bych se neudržela),ale pani doktorka
zachovala obdivuhodnou rozvážnost a pacinta poučila, že pokud není spokojen
s její léčbou, má právo vyhledat jiného lékaře - urážky a výhružky nechala
zcela bez kometáře. Možná právě tento nebo jemu podobný pacient uráží i dále
písemně. Považuji to za velice ojedinělé a doufám, že tento i jemu podobní
nebudou již pani doktorku dále urážet a znehodnocovat její vysoce odbornou práci
a profesionální přístup k ostatním pacintům. Pani doktorku mohu za sebe i své
známé jedině doporučit a tímto ji i poděkovat nejen za vzornou péči o svoji osobu i známé, ale i za záchranu života svého syna!!!Děkuji...

Paní doktorku známe již léta.Vždy je ochotná a svědomitá i ve svém volném čase.
Po odborné stránce si také nemůžeme stěžovat.

Tyto pomluvy jsou naprosto absurdní.U paní doktorky jsem se vždy já a moje rodina dočkala vstřícnosti a hlavně ochoty.Kdykoli se vyskytla nějaká komplikace,nebyl problém s tím,že by pani doktorka neměla čas či náladu,o aroganci nemůže být ani řeč.Já jsem s Vámi naprosto spokojená!!(myslím ,že to samý můžu říct i o své rodině)

Paní doktorka je vstřícná a svědomitá. Jo, některé babičky jsou v ordinaci déle, jdou si tam také popovídat. I to patří určitě do léčby, třeba psichyky. Těch pár minut v čekárně Vás nzabije!!! Pokud potřebujete lékaře, počkáte si, pokud ne, tak ho nezdžujte a nehaňte ho.

S paní doktorkou jsem velice spokojena. Chodím k ní už léta a jednou (díky přestěhování) jsem od ní odešla. Nová paní doktorka se za 3 měsíce nezorientovala ani v mé, pravda obsáhlé, kartě. Znovu jsem se k "své" paní doktorce vrátila a žádnou aroganci či nepříjemné chování nebo něco podobného jsem nezaznamenala!!! Když mi nemůže pomoci, vždy mě odešle na nějaké odborné pracoviště a poradí i ke komu. Nikdy na mě nebyla nepříjemná!! Ba naopak, ochotně mě několikrát přijala i o víkendu ve svém bydlišti. Podotýkám, že jsem vždy byla řádně vyšetřena!! Pokud se pánovi, co udělil tak negativní komentář zdá, že na "obvodě" dlouho čeká, nepřeji mu takové zdravotní potíže, aby musel navštívit některého odborného lékaře!! Tam se objednáte na nejbližší termín za 2 měsíce, většinou počkáte několik hodin a když je vám mizerně, tak ještě rád!!!!